Svet
52 ogledov

Za "brisačarstvo" tudi denarna globa

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dimnikar 08:23 13.avgust 2015.

    Mi smo to počeli že pred leti, šli na nočno kopanje in lepo "pospravili" brisače, ki so praktično zapolnjevale celotno plažo že sredi noči!

  • h3o 08:45 13.avgust 2015.

    pravilno, predmete je potrebno zaseči, zbrati, stisniti ter zmleti....

  • Skippy 09:16 13.avgust 2015.

    Kaj vse še ne bodo kaznovali? Če je tam pač brisača brez lastnika, se jo pač da skupaj, na stran itd. Ne pa da pišeš kazni za take nepomembnosti.

  • vzev 09:33 13.avgust 2015.

    Jaz pa vedno rajši grem nekam na stran, kjer ni gneče pa nimam nikoli problemov z brisačami, pa tudi če je skalovje. Pa še mir imaš, nimaš poleg otrok, ki kričijo, letajo, nimaš poleg psov ki te škropijo z vodo....

  • Franjo Erman 14:11 13.avgust 2015.

    pohvalno, da delajo red na plaži. to bi rabili delat tudi po Portorožu. tam neki modeli nastavijo neke ležalnike iin potem nimaš kje bit.

  • Franjo Erman 14:11 13.avgust 2015.

    pohvalno, da delajo red na plaži. to bi rabili delat tudi po Portorožu. tam neki modeli nastavijo neke ležalnike iin potem nimaš kje bit.

  • mirac 18:02 13.avgust 2015.

    Kaj vse ne bi (ne bojo) zaračunavali). Ja, tisti, ki nergate, še sami nesite brisače na plažo, pa se ne boste rabili jeziti. Ni vrag, da si ne moreš najti prostora pod soncem, pa četudi so tam že nastavljene brisače. ...prikaži več ... Potem je bolje, da greste proč od ljudi, v divjino, tam vas ne bo nič takega motilo ... Posebneži!!!

  • mirac 18:03 13.avgust 2015.

    Mene bolj motijo psi na plaži in v vodi, ki se otresajo ter škropijo povsod naokoli ...

  • h3o 18:22 13.avgust 2015.

    lej, te brisače, ki jih je pustil lastnik za seboj je popolnoma ekvivalentno odpadku. svoje stvari pač ne smeš puščati v naravi, ker je to onesnaževanje. Tisti trenutek, ko odideš domov in pustiš svoj predmet v naravi, je to onasnaževanje, ...prikaži več isto kot bi pustil vrečo iz mcdonaldsa nekje na parkirišču

  • h3o 18:24 13.avgust 2015.

    človek, ki stori tako dajanje, ne more in ne sme imeti iq>85...

  • mph 19:07 13.avgust 2015.

    Do sedaj sta izgleda dva taka modela prebrala tvoj post. :-)

  • Ludvik Miholic 21:28 13.avgust 2015.

    jas sem jim ponoci pobral brisace in tako da imam za celo zivljenje in velike brisace katere niso poceni

  • dragec 06:48 14.avgust 2015.

    No,no, potem si ti lopof

  • Michaela 10:32 14.avgust 2015.

    No, nam so z manjše dalmacijske plaže odvlekli otroški voziček in stvari ki smo jih za pol ure pustili zložene in pripravljene za odhod (vsedli smo se v restavracijo, ki je na plaži). Ob 22. uri ni bilo ničesar več. ...prikaži več. Nasl. jutro so nas poslali na neko deponijo na komunalo in tam smo naš nov voziček našli skupaj z ostalo kramo in smetmi, ki jo pobirajo s plaž. Ko sem do skrajnosti neprijaznega vodjo deponije vprašala po zdravi pameti njegovih ljudi, da odpeljejo tudi voziček, zložene in brisače... je dejal, da je v vozičku morda bomba in take stvari odstranijo, če lastnikov ni v bližini. Sedeli pa smo največ 10 m stran...v nabito polni restavraciji. Paranoično ali pa zgolj debilno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.