Svet
34 ogledov

Za dve pivi 11 evrov

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:57 10.julij 2016.

    Jaz sem za pol litra , sicer postreženega v lončenem vrču -da ostane dalj časa hladno- plačal v Franciji 6 € , kakor tudi v St. Tropezu 6 € . No v Tropeju je pivo v rdeči restavraciji 12 € ...prikaži več , 100m stran pa 6, kjer pijejo tudi vse posadke jaht !

  • Dejan Jelen 22:02 10.julij 2016.

    JAZ SEM GA PIL V PRIVLAKI ZA 12 KUN,NA VIRU PA 13 KUN

  • Papaja Popi 08:12 10.julij 2016.

    Tako se dela !Zakaj pa hodijo k Hrvatarjem ?Drugje so bolj cenjeni, kot turisti, cenejše je pa še lepše je.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:05 10.julij 2016.

    Drugič pa naj gredo na Kanarske otoke. Je cenejši prevoz, nastanitev, hrana in pijača. Predvsem pa je odnos do turista precej bolj človeški!

  • Ferluci 12:23 10.julij 2016.

    Pa kaj? Ali ne gre za tržno povpraševanje in ponudbo? Ali spet iskanje nekega sindikalnega turizma? Ne vidim v čem je poanta.

  • kmetek 12:28 10.julij 2016.

    tako je, nehajte že hodit dol....obstajajo še druge lokacije.

  • Avatar praufo
    praufo 13:50 10.julij 2016.

    kot so že predhodniki napisali, dokler gre, gre, zakaj bi prodajal ceneje, če se proda za tako ceno, sploh pa ne vem komu gre to v nos, kdor ne želi podpirat kravatarjev - hrčkov, naj pač ne gre dol, tudi ...prikaži več brez njihovega morja se da preživet, drugače pa pejte na hrvaško in uživajte v kao "njihovem" morju, pa plačajte drago pivo, pa če ga dvakrat plačate, lahko se pa zamenja nekaj v glavi ...

  • matermila 19:01 10.julij 2016.

    Kar naj ga imajo hrčki.

  • bingo11 21:07 10.julij 2016.

    Saj ni potrebno da se nacejate s pivom in potem še razgrajate. Doma vam ( tudi na Hrvaškem ) iz pipe voda še vedno teče zastonj?!? Hohštaplerji naj pa kar plačujejo!!! Še bolj jih je potrebno ucuriti!!!!

  • zlatane 19:35 11.julij 2016.

    mimogrede, v staremgradu sem za pivo plačal v solidnem lokalu 16 kun, doma pa med 2,50 in 2,80 eura, računajte.....

  • Žvižgač 13:37 10.julij 2016.

    Na dopustu si je treba privoščiti, za Venezio nihče ne pričakuje, da bo pil kapučino za 1,20 in je normalno, da ga plačaš 5 - 10 eur. Pivo pa ima le malo več vode in je normalno, da je dražje. ...prikaži več Bravo gostinc lupi ovce, ki se pustijo.

  • zlatane 19:33 11.julij 2016.

    ni povsod tako, če sloh kje je, lahko je to samo odbijanje gostov, da ne grejo na morje in napolnijo se kapacitete v slovenskih toplicah. da se najdejo neprijazni gostinci, to drži, niso pa vsi taki. kar se cen tiče, ...prikaži več ni povsod enako. v starigradu so cene normalne, na viru tudi, nisem pa drugje hodil na pivo v zadnjih letih in ne morem nič reči. lani smo na apartmaju imeli smotanega gazdo, letos ne. itak pa, slovenci smo se pritoževali tudi nad gostinci v slovenskem primorju. jaz pa pravim, če so stranke problematične v tujini, kakor so v domačih, slovenskih trgovinah, se ne čudim, da imajo slovenci probleme. če si v tuji državi moraš biti priden, se pa zgodi, da nekomu, pač nekomu ne bo v hr prav nič pasalo, niso pa taki vsi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.