Svet
68 ogledov

Za hekerskim napadom Severna Koreja?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Presvetli 13:35 16.maj 2017.

    Izredno zanimivo!! Zakaj pa neameriški portali poročajo ravno o tem,da bi to naj bilo delo ameriške obveščevalne agencije!?Aja,tega nesmete napisat!

  • Janez_53 15:11 16.maj 2017.

    Očitno se išče prikladen razlog, po mojem zato, da se napade Severno korejo!

  • Avatar praufo
    praufo 12:31 16.maj 2017.

    tako se dela, bravo, bravo!, pa kdo drug je kriv kot severna koreja, ... jao kako to, da nismo tega že prej pogruntal, ... mislm, ta korejc je bad guy, se pravi da je logično tole ušpiču ravno on ... ...prikaži več perite možgane, v tem ste supešni

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 17:35 16.maj 2017.

    Točno to sem hotela napisat. Razlog - pokoritev, ker nimajo Rothchildovih bank v svoji državi, tako kot 99% sveta.

  • Avatar praufo
    praufo 12:50 16.maj 2017.

    pravzaprav bi bilo pa res smešno, če pri vseh jedrskih poskusih ne bi naredil še tale hekerski podvig ... ja še bolj nam splaknite možgane, povejte kje so glavni dns strežniki, pa če se jih izklopi bomo namesto besed za ...prikaži več neko stran vpisali ip naslov, stric gugl ne bo v pomoč ... tako kot si zmrznu brez imenika v telefonu ... tako malo je treba, da se naredi velika škoda in tako veliko je treba da se naredi kaj koristnega, ...no pa sem že preveč napisal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.