Slovenija
74 ogledov

Za Hrvate trikrat ceneje

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • titty 07:39 29.november 2012.

    Malo si cene kampov na Hrvaškem poglejte: za Hrvate so ceneje, za tujce (vse tujce) dražje!! To ni normalno!

  • Naglas 08:44 29.november 2012.

    HAHAHA ... A če pridem iz Nove Gorica na Pohorje smučat. bom dobil karto zastonj, pa še kakšnih 50€ mi boste v žep stisnili???Bom letos na Hrvaško turistično zbornico vprašal, koliko ceneje oh Hrvatov bomo Slovenci letovali na Hrvaškem?!<br ...prikaži več />Očitno je, da so dejansko na MOM-u kadrovali "po domače", saj ta "strategija" kaže na očitno pomanjkanje znanja o izdelavi strateških planov ... še več, kaže na očitno pomanjkanje zdrave pameti!

  • Ferluci 08:10 29.november 2012.

    Debilno. Debilna poslovna strategija. Torej mi, iz drugih koncev Slovenije, v Mariboru nismo dobrodošli. Imejte si svoje hrvaško Pohorje, k vam ne grem več smučat.

  • MP-5 07:24 29.november 2012.

    Poslovna strategija "udri po svojima"

  • Pepe007 07:54 29.november 2012.

    Oziroma vzemi od tistih od katerih lahko.

  • softundsicher 08:09 29.november 2012.

    zagrepčanka?!?!

  • rogixl 08:19 29.november 2012.

    Adijo pamet. Ali je diferenciacija cen sploh možna le na osnovi tega od kje prihajaš. Ponekod nižje cene vežejo na neko drugo ponudbo, npr. za hotelske goste, počitniške pakete i.t.d.Na Pohorju me ne vidijo več. Tudi jaz ne stanujem pod Pohorjem.

  • Energetik 08:34 29.november 2012.

    Za vse to se zahvalite grofu KANGLERJU!Bo zrihtov ko se vrne z Cipra :)

  • trener 08:57 29.november 2012.

    Bolniki. Sej ne moreš verjet.

  • Energetik 09:47 29.november 2012.

    Ja celo "garnituro" morate zamenjat, pridem solidarnostno "pomagat" z Gorenjske, kdaj se vidimo?

  • vanč 10:43 30.november 2012.

    Seveda če je Hrvat ali srb upravljalec,so možni načini zajebavat slovence,ko bom pa jaz prišel smučat,in če bom plačal dražjeod ustašev,znajte da ne bo se dobro končalo.Prisilil ga bo na žičnico pa z najvišje višine fuknil da se razbije.

  • mirko 09:28 29.november 2012.

    Očitno je v MOM svetu in v ŠCP enih par ljudi po rodu Hrvatov. Taki politiki v naši državi, ki sovražijo svoj lastni narod, si ne zaslužijo drugega, kot izgon iz države. Najprej nam prepovedo vožnjo v mestno jedro z ...prikaži več starejšimi avti tistim ta revnim, potem si hočejo občinski proračun nafilat z našim denarjem z nezakonito postavljenimi radarji, sedaj še pa tole z smučarskimi kartami. Kar je preveč je pa preveč. Mariborčani v kratkem se zopet vidimo na ulici. Gotofi ste, ne samo Kangler, ampak cel mestni svet in vsi direktorji javnih podjetij in drugi, ki so bili politično kadrovani.

  • mkmorfius 20:00 29.november 2012.

    "...Cena ne more biti enaka, saj imajo Mariborčani Pohorje pred nosom, Zagrebčani pa se morajo do nas pripeljati ter tako porabijo dodatne evre za bencin in cestnino,” je pojasnil Kvas.Pa koga ima on za budalo? Mene? Mater mu... ...prikaži več Prosim, da mu jutri tajnica utipka u google maps in nej pogleda da je ZAGREB od mariboskega pohorja oddaljen LE 116km MEDTEM KO JE LJUBLJANA ODDALJENA 126km. A imamo Ljubljančani pol tut cenejšo karto, ker se moram tako daleč pripeljati? IDIOT NA KVADRAT...

  • Luka Lovše 10:55 29.november 2012.

    Rajš se pol ure dlje vozim pa plačam cca 5EUR več za karto v Avstriji, kjer ni nobene gužve tako da se vsaj nasmučaš...

  • Fertel 11:54 29.november 2012.

    Greš v Graz in dobiš gorenjevo tehniko tretjino ceneje. Kdo tukaj koga hebe?

  • feferon 17:46 29.november 2012.

    Pa kaj še ne veste, da smo skoraj najdražji v EU? Samo zato, ker se je vladi sprdnilo in hoče čim več denarja od DDv.Poglavje zase so trgovci, ki navijajo cene kolikor lahko.Kupujte od kmetov iz prve roke, pa ...prikaži veča naj crknejo požrešneži.

  • mirko 17:26 01.december 2012.

    Kolega je preko Nemške spletne strani kupil Gorenjev pralni stroj in plačal skoraj sto evrov manj z dobavo vred, kot če bi kupil popolnoma enakega pri nas. Ko sem se pozanimal pri enem znancu, ki dela v Gorenju v poslovodstvu, ...prikaži več mi je razložil, da imajo Nemci zaradi velike naročene količine toliko rabata, da se jim računica izgre in tudi njihovi trgovci so bolj normalni pri maržah, kot so naši oderuhi. In to je to. Pa tudi davki so v Nemčiji nižji.

  • ee99 10:16 29.november 2012.

    Adijo pamet. Gorenje prodaja Nemcem in vsem drugim cenejše kot nam, Pohorje zaračuna dražje karte, obirajo nas pri elektriki, plinu, povsod, mi moramo pa to še subvencionirat in dokapitalizirat vsako leto. In imajo še predrznost temu rečt nacionalni interes, vsake ...prikaži več toliko časa akcija "kupujmo domače" in podobno. Jaz ne dam niti centa več, ker je "domače", že dolgo ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.