Slovenija
79 ogledov

Za in proti izenačenju

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 13:40 03.marec 2015.

    Torej si brez jajc? ;)

  • Bozidar.Frelih 13:25 03.marec 2015.

    Zadnjič sem bi v trgovini s čevlji in so mi bili eni všeč. Pa sem jih kupil. Ko sem prišel domov sem ugotovil, da sta v škatli dva leva čevlja. Odšel sem nazaj in rekel stvar reklamiram, pa so mi ...prikaži več rekli, da je vse v redu, Da je to pač par čevljev. Da nima veze, da mora biti eden lev pa eden desen, da bi bil par čevljev. Da zdej je pač to tko, moderno. Da sem zoprn so mi rekl, pa da ne razumem, da sem za časom. Ampak za mene mora bit en desen pa en lev čevelj, da bi bil par.

  • Bozidar.Frelih 13:31 03.marec 2015.

    Me prav zanima koliko pristašev nošnje dveh levih oz dveh desnih čevljev mi bo dalo minus ...

  • c1305166 13:36 03.marec 2015.

    Pa kaj je z vami? Nihče od njih se ni odločil, da bo hetero ali homo, narava jih je naredila takšne oz če že hočete, Bog. Mar resno mislite, da bi se kdorkoli odločil za nekaj, kar posledično vključuje reakcije ...prikaži več (milo rečeno) zaplankancev, kot sta vidva spodaj?

  • c1305166 13:38 03.marec 2015.

    Jao, jao, kera "logika" :)

  • primorc91 13:46 03.marec 2015.

    Stric Bedanc: Ti ne ločiš med peteršiljem in smreko, kaj šele med čevljem in istospolno zvezo.

  • spenjac 13:48 03.marec 2015.

    pedofilov. ampak, ali ne posiljujejo ti duhovniki dečkov, torej so ti pedofili homoseksualci?!

  • c1305166 14:22 03.marec 2015.

    BTW, nekateri pari (moški in ženska) tudi ne morejo imeti otrok. Torej nasprotuješ tudi umetnim oploditvam in kakršnikoli pomoči pri zanositvi? Če uporabim tvoje besede:"Od kje ta logika, da ima nekdo pravico do otroka, čeprav ga ne more imeti?"

  • kapibara 13:25 03.marec 2015.

    Pa kaj se tile enospolne družine hurčijo-že narava jim ja dala vedenje, da ne pašejo skupaj, samo za zadovoljevanje svojih osebnih poptreb..jest se tudi NE hurčim- duvam, da sem "f"eder.. sem lezbijka, ker imam rad ženske..,

  • spenjac 13:48 03.marec 2015.

    Ustava sledi Konvenciji o otrokovih pravicah, ki pravi, da ima otrok pravico do družine. Vsi pa nekako pozabljate, da je bila konvencija pisana v času, ko je bila kot edina sploh znana oblika družine skupnost raznospolnih partnerjev. Ker so se ...prikaži več po sprejetju konvencije pojavile nove oblike skupnosti, to še ne pomeni, da jim avtomatsko pripadajo vse pravice, ki so naštete v konvenciji. Poleg tega: kakšno ekonomsko diskriminacijo doživljajo homoseksualci? Ali niso z zakonom o registrirani istospolni skupnosti že dejansko izenačeni z zakonsko zvezo? novela zakona o družinskih razmerjih jim daje le pravico do otrok. ampak, od kje ta logika, da ima nekdo pravico do otroka, čeprav ga ne more imeti? zakaj ga je dolžna država zagotoviti v obliki posvojitve ali obmp? tega res ne razumem. poleg tega: naštejte prosim raziskave, ki pravijo, da je v homoseksualni skupnosti manj nasilja in manj pijančevanja. In še naprej: očitate (verjetno precej utemeljeno), da je v rimokatoliški cerkvi največ pedofi

  • c1305166 14:20 03.marec 2015.

    Posiljuje tako dečke, kot deklice.Cerkev je sistematično ščitila in prikrivala ta gnusna dejanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.