Slovenija
25 ogledov

Za interpelacijo proti Anji Kopač Mrak tudi ZL

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1slovenka 11:22 15.junij 2016.

    .....ta država je tehnokratska in birokratska....baba je tehnokratka in spodbuja birokracijo...vse z namenom....yebay narod in naredi še več revnih.....takim je moč vladati.....*** dokler se jm ne zmeša od lakote....

  • dragec 13:18 15.junij 2016.

    Jebe se SSDSS u za otroka in stare starše - pomembna je samoreklama pred izrednimi volitvami

  • Zmago 11:06 15.junij 2016.

    Ja, ja vse za dobrobit .......najprej za svojo r't ;-))) pa spet ta mešetar g.Arjavec ;-\

  • Tupamaros 11:53 15.junij 2016.

    Po premisleku se nisem odločil za komentar. Ugotovil sem, da nima smisla mešati greznice. Še bolj smrdi!

  • patrijarh 13:56 15.junij 2016.

    Jebe se tebi pa nimaš kaj,ovce so v planini.

  • dragec 14:11 15.junij 2016.

    ti, kreten SSDSSovski, jebe se JJ za otroke, saj osebno je sjebal svoj prvi zakon.

  • francek 19:31 15.junij 2016.

    Ko poslušam akm in tistega, ki bi moral kaj drugega delati npr. menjati plenice in ..., mi gre na bruhanje ... sem pa jezen, da moram ta dva kot davkoplačevalec preživljati.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 22:13 15.junij 2016.

    Brez veze vse skupaj.Na koncu bodo desusu dali podkupnino kot ponavadi in Cmerar bo rešen.

  • Janez_53 10:58 15.junij 2016.

    Človeku gre na bruhanje, ko vedno znova naleti na kravje kupčije!!! Kako sploh upajo poslanci in vodje strank - posebno, ker so v koaliciji - pogojevati svoje glasovanje v zamenjavo za vodilna mesta v državnih ustanovah??? Kako ste lahko tako ...prikaži več barabinski??? Interpelacija se nanaša na nekaj konkretnega in če ste poslanci ljudje s svojo hrbtenico in imate še kanček časti in poštenja v sebi, boste glasovali PO SVOJI VESTI!!! TO STE DOLŽNI LJUDEM, KI SO VAS IZVOLILI!!! Kravje kupčije pa sklepajte v svojem privatnem življenju in se igrajte mešetarje, če vam bo uspevalo!!! Saj ste vendar prisegli, da boste delovali v dobrobit tistih, ki so vas izvolili - torej državljanov!

  • 1slovenka 11:22 15.junij 2016.

    .....ta država je tehnokratska in birokratska....baba je tehnokratka in spodbuja birokracijo...vse z namenom....yebay narod in naredi še več revnih.....takim je moč vladati.....*** dokler se jm ne zmeša od lakote....

  • principiumnovum 11:26 15.junij 2016.

    Kopač-Mrakova, tudi zame si tipična predstavnica "lblanskih" bleferjev. Zakaj? Si ena tistih, ki bi nemudoma na svoj FB profil napopala floskulo "Ž sui Čarli Hebdo", da bi le bila opažena, ko pa se je pred kratkim zgodil pravni in ekonomski ...prikaži več genocid nad približno 22.000 do 24.000 Slovencev, ki so si po prejšnjem pokojninskem zakonu, tudi kot brezposelni zaradi stečajev, sami plačevali pokojninsko dobo, da bi se lahko upokojili s polno pokojnino, si bila pa tiho kot rit. Pa ne samo ti, še nek kup drugih belferjev v vladi. Sram naj vas bo, takšne "človekoljube". Na bruhanje mi greste! Če si ti, Kopač-Mrakova, levičarka, potem sem jaz Če Gevara.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:28 15.junij 2016.

    "ki poudarja, da so razlike med bogatimi in revnimi največje v zgodovini Sloveniji."Ministrica ni nič naredila za socialo razen evropskega minimuma.

  • Zmago 11:00 15.junij 2016.

    Spet bodo dolge ure mlatili prazno slamo ???"Ministrica je tako tudi soodgovorna za izgubo zaupanja javnosti v delovanje centrov za socialno delo" ????Ma ja kje te živite SDS-arji. En primer ko Kopačeva nikakor ni vplivala na ??zaupanje?? v ...prikaži večv CSDhttp://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/noseci-barbari-marjanu-odvzeli-sedem-otrok

  • 1slovenka 11:22 15.junij 2016.

    .....ta država je tehnokratska in birokratska....baba je tehnokratka in spodbuja birokracijo...vse z namenom....yebay narod in naredi še več revnih.....takim je moč vladati.....*** dokler se jm ne zmeša od lakote....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.