Slovenija
59 ogledov

Za obisk Tivolija vstopnina?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blueone 23:45 19.december 2016.

    Ali je bil že kdaj v zgodovini park Tivoli plačljiv ter ali je Central Park v New Yorku ali pa Hyde Park v Londonu plačljiv?

  • allstarr111 00:59 20.december 2016.

    Ja ni ane, zakaj nebi bili v LJ najbolj napredni :) vsaj tako si želijo elite v SLO

  • mokmelk 10:02 20.december 2016.

    Eni ljudje pa res samo tuhtajo, kako ljudem spuliti denar.....

  • Plavi-mil 17:29 20.december 2016.

    Pa kdo bo ustavil tega cigana, samo krade ljubljančanom, v MB sj moral iti zaradi radarjev, v Lj. nam pa krati naravo, baraba ciganska, pa nobeden nič, pa kaj je z nami ljudje?

  • novispenjac 21:31 20.december 2016.

    vstopnina se bo porabila za pisarniški material? barabe lopovske

  • valerijakregar 22:52 19.december 2016.

    "ja, tale naš zoki neki ma...."ma za bregom ja.........spet biznis za prijatelja na naš račun...........................zmanjkalo penezov, pa čeprav plačujemo celo čiščenje deževnice s svojih streh...........TIVOLIJA NE DAMO !!!!!!!!!!!STRAN OD NAŠIH DENARNIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZOKI SPOKI ...prikaži večKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • allstarr111 23:14 19.december 2016.

    to je v bistvu voda na mlin kmetom, po njihovih travnikih in hosti lazi vsak ki ima 5 min časa, nabira plodove, malo pogozdari če je nuja, itd, a kmet še ketne ali rampe ne sme postavit, ne vem zakaj, ...prikaži več ampak tako je, no mogoče pa bo zdej tud kmetom perkipelo in bodo postavli malo ramp in začeli lepo kasirat. AJA ne smejo, ker država ŠE ni splanirala kako jih bo olupila, in do takrat naj to zaenkrat še ostane prepovedano, a za tivoli pa bo treba plačat, super sej za hojo po LJ dejansko plačujemo že leta, se tem da vsake pol ure slišiš Slovensko besedo, zadnč me je en pr kliničnem ustavu, BRADA temen k oglje in zbira nekaj za siriji, ampak je pa MUTAV kao kaže nč ne slišm ne govorim, sem reku prjatu spel se mi, sej tko ni zastopu baje :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.