Šport /sport/nogomet
62 ogledov

Za smrt 96 ljudi odgovorna policija

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:20 27.april 2016.

    Dej ne se hecat z minusi , jaz sem želve držal pod ključem , pa ni bilo nobenega incidenta na O tribuni !! Ravno tako sem bil v Stožicah 2m od Viol , ko so mi za hrbet prišle ...prikaži veče želve , sploh ne vem zakaj ! Če jaz neoborožen nisem bežal, zakaj bi me morali policaji zaščititi . No pa so naredil za 20.000 € škode v spopadu z Violami , na kateri tribuni pa Viole niso bile ločene od navadnih drukerjev , starih, žensk in otrok !

  • Žurnalček 17:37 26.april 2016.

    Tudi SLO policija je kriva za najmanj pol neredov na SLO štadionih ! Šele navodilo Kresalove , po tisti prvi tekmi od dveh na stadionu Ljubljane O-MB , je nekako zabremzalo policijske pretepače , kar se je lepo poznalo že ...prikaži veče na naslednji tekmi , ko so bile Želve zaprte pod stadionom in čakale na poziv , ne pa uredovale same !Bedarija se je spet pokazala na tekmi v Stožicah , ko so MB navijači naredili za 20.000€ škode in za katero divjanje je izključno kriva Policija in njihovi pametni šefi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.