Slovenija
342 ogledov

Za tri mobilnike 31 centov

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Andraž Oblak 12:20 06.marec 2014.

    js sm preko facebooka uprašov pošto slovenije zakaj more telefon delat če gre itak vse v reciklažo in gljte kaj so mi odgovorilssPozdravljeni, po odkupu telefona naš pogodbeni partner pregleda telefone ter delujoče in tiste, ki se jih da popraviti, ...prikaži več pripravi za prodajo, tiste, ki so pa neuporabni, pa reciklira.to se prav glede na to kar so mi odgovoril gre za popoln nateg

  • Luka Lovše 23:22 06.september 2013.

    Nateg, v mobilnih telefonih je veliko dragocenih snovi, ki so vredne več kot 31 centov, primer zlato...

  • erikkk 08:57 07.september 2013.

    Tud jaz vrjamem da gre za nateg ...kar se tiče vrednosti ...pot pretvezo reciklaže ti telefoni vsebujejo neko snov za katero se vrjetno mastno služi ...

  • mph 10:16 07.september 2013.

    Nateg tako ali tako. Zdaj dodaj k temu prispevek k onesnaževanju, ker se mora nekdo zapeljat do pošte (razen, če ne stanuje blizu) in trošiti gorivo ... ne vem, komu na čast. Nikoli seveda ne bi vrgel mobilnika v navadne ...prikaži več smeti zaradi strupenih komponent, vendar se ne bunijo nikjer, kjer sprejemajo odpadne baterije, če se star mobilnik odvrže kar tam.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:19 07.september 2013.

    Meni so ponudili za Nokio 6500 kompletna brez praske (dela) 7,66 eur.Prvotno sem mislilda govori komu drugmu.Sem prišel pred hišo,me sosed upraša kaj mam.Pokazal in v 10 sekundah 30 eurov.

  • Presvetli 13:46 07.september 2013.

    Model, govori se o 0,31 evra,po tvojem pisanju je to dodana vrednost.Saj,ker je vedno več tako razmišljajočih kot si ti smo totalno v riti!

  • Trovlak 14:56 07.september 2013.

    Jaz svojega vržem v ilegalno etnično naselje in še tri dni po tem kamorkoli pridem in srečam te prebivalce, se mi zahvaljujejo in me častijo s pijačo. To je investicija!

  • Simon VS 22:40 17.september 2013.

    Zakaj more delat, ce jih itak reciklirajo?

  • markus 11:36 07.september 2013.

    Pošta Slovenije je itak sama po sebi velik nateg. A se sploh zavedate, kakšne cene oddaje pošiljk imajo npr. priporočenih, pa če pošiljaš ali sprejemaš na dom kakšne pakete? Niso normalni že dolgo ne več. Upam, da v Slovenijo pride ...prikaži več čim prej kakšna konkurenčna firma iz tujine, ki bo zmešala štrene pohlepnežem na Pošti Slovenije. Za tri mobilnike 31 centov? Saj se norca delajo. Materiali so vredni veliko več in bodo s tem kar dosti zaslužili, bodite kar brez skrbi, zato stare mobilnike raje prodajte komu po simbolični ceni ali podarite komu izmed bližnjih.

  • Oxxo 13:18 07.september 2013.

    Jaz pa NE DAM PRAV bralcu!Zadeva temelji na prostovoljni odločitvi posameznika, kaj bo storil s svojim starim telefonom.Lahko mu še 10 let leži v predalu - s tem ne bo nobene dodane vrednosti.Lahko ga vrže v smeti ...prikaži več (če je okoljevarstveno ozaveščen ga bo predal na zbirnih mestih).Lahko ga nese na pošto.Lahko ga proda na portalu z oglasi - presenetljivo veliko starih telefonov se na tak način proda (sam se tako prodal VSE svoje stare mobilnike).Torej kje je problem? problem je samo v glavi omenjenega bralca, ki pričakuje (in ni edini - takih je veliko), da bo dobil za znucan star aparat 50 % ali več njegove nabavne vrednosti... Samo v tem je problem!

  • toros 00:23 07.september 2013.

    To je res, ampak ga je zelooooooooooo malo. Vrednost nedelujočega starejšega mobilnega telefona naj bi bila med 1 in 2 $ oziroma, da je v vsakem za tako vrednost dragih kovin, vsaj tako so rekli nedolgo nazaj v enem dokumentarcu ...prikaži več o reciklaži telefonov.

  • Kamill 10:48 24.december 2013.

    Popolnoma neresnično da stare mobilnike plačujejo normalno? Imel sem Lg Optimus star dve leti, Nokio staro dve in pol leti in sonyEricson dve leti star v odličnem stanju. Še na pamet mi ne pride raje jih vržem na tla kot ...prikaži večkot da jim prodam za vse tri bi dobil resnično brez vseh laži ali bilo kakih ovinkarjev znesek 0,33 centa. Vprašam še enkrat nisem dobro razumel in mi reče gospodična na šalterju ja 0,33 centa. Ma sej so nori nenormalni no. Marjan

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.