Slovenija /slovenija/crna-kronika
41 ogledov

Zagorel nov audi A6

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 13:07 05.januar 2013.

    Če je napaka na vozilu - tožba na Audi.

  • Velenik 10:13 06.januar 2013.

    Audiji so očitno res nevarni. V Radizelu (pri MB) je pred kakšnima dvema letoma kar sam od sebe zagorel A6, čez 4 dni pa pri isti hiši še A5. Oba sta bila praktično nova.

  • Varnost Doma Trgovina 20:15 06.januar 2013.

    Gasilni aparati,gasilne odeje, alarmi monoksida ter druge pripomočke za varnost svojega doma,najdete na spletni strani VARNOST-DOMA.EU

  • dedek 20:39 06.januar 2013.

    Brez kakšnega razloga mi je zagorela in zgorela skoraj nova, Škoda Octavia katere prvi lastnik sem bil in sem jo redno vzdrževal in samo jaz vozi. Ker je to nenavadno za dizla in sem jo tudi redno servisiral, sem kot ...prikaži večt član AMZ najel izvedenca, da bi ugotovil vzrok. Ta je v poročilu, ki sem ga krepko plačal, zapisal da so dokazi zgoreli. Po enem letu sem pri garaži srečal kuno in mi je takoj postalo vse jasno. Na gasilne aparate se v takih primerih žal ne moremo zanesti. Meni so pomagali gasilci, ki so prihiteli v 10 minutah, žal pa niso imeli sreče in voda iz njihove cisterne 15 minut ni pritekla...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.