Slovenija /slovenija/crna-kronika
34 ogledov

Zagreb: avtomobil ovilo okoli droga, dva mrtva

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • golob.bob 14:15 11.februar 2012.

    ta fant ki je biu nekomu brat in sin.. da bi v objesni voznji zbil tvojega brata in sina.. me zanima kaksen bi bil razplet okolišččin takrat.. iskreno.. briga me, v naselju kjer so bratje in sinovi po ulicah popolnoma ...prikaži več nedolzni, spustis taksnega maniaka na cesto.. rajsi vidim da ga ni, resno. Rajsi vidim da se nedolznim nic ne zgodi!!!

  • reider 22:20 13.februar 2012.

    mar ti to striktno upoštevaš(ne želi ali naredi nečesa drugemu ,kar nočeš da bi drugi storili tebi?)

  • bejba17 14:01 11.februar 2012.

    ta fant jr bil nekomu brat in sin...ne želi drugemu kar ne želiš sebi.upam da nimaš otrok in ne boš imel... če pa že pa upam da ne doživiš tega kar ti privoščiš drugim

  • golob.bob 13:36 11.februar 2012.

    Tko je in bo. Ko se je treba pokazat kako se hitro pele itd., punca pa tud.. verjetn je bla ponosna kako KUL tipa ma, zalostno ampak resnicno. Hvala bogu, da je Zagreb varnejši vsaj za 1 norca.

  • bejba17 14:20 11.februar 2012.

    če bi bil tvoj sin tak bi mu želel smrt? takoj sodiš da je divjak in nevem kaj... sneg je na cesti in ne mi rečt da te ni nikoli zaneslo? si mel pač srečo da ni blo ne ...prikaži več hiše ne droga ne ljudi.

  • golob.bob 14:40 11.februar 2012.

    Tukaj govorimo o nekomu, ki mu je uspelo avto oviti okoli droga in to v samem središču mesta, hitrost je bila v tem primeru precej precej visoka. Pa verjemi da imam z prometnimi nesrečami zelo veliko izkušenj in to NI ...prikaži več posledica 50-60km/h. V tem primeru, razen kaksnega hujšega nenadnega poslabšanja zdr. stanja (infarkt ipd.) gre v večini primerov za postavljanje - dokazovanje, kjer v večini primerov, neizkušenim voznikom avto uide iz rok. Lep dan še naprej in brez zamere.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.