Slovenija
18 ogledov

Zagreb se ne boji Bruslja, kaj šele Ljubljane

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 14:32 02.maj 2012.

    A lahko nekdo prosim prevede zgornjo poved?

  • 1111 14:47 02.maj 2012.

    ...katy, ti preveč papirčkov "rizla" uporabljaš...

  • 1111 14:56 02.maj 2012.

    ...stari scenarij...ko je gologlavo revše pršlo po samooklicu na tron...hrvati spet delajo sranje...Ivan, konec tvojega gledališča !!

  • albert 15:10 02.maj 2012.

    Hrvaška je pred bankrotom ima nesposobno vlado in potrebujejo konflikt z Slovenijo, da pozornost preusmerijo drugam. Me je pa strah ker imamo zunanjega ministra rožleta.

  • Tupamaros 15:12 02.maj 2012.

    Še hvaležni nam bodo če jim prižgemo rdečo luč. Rešeni bodo vseh muk, ki do danes tepejo nas. Sami bodo sebi gospodarji in suverena država. Mi smo ostali ubogljivi hlapci.

  • chamil 15:19 02.maj 2012.

    bravo katy dokazala si s tem kar si zgoraj napisala da ti nisi 'bolana omejena' in še ena pohvala zate ker imaš ena redkih v sloveniji praktične izkušnje z evrom in to še dunajskimi,povej kakšni so bili občutki? meni se ...prikaži več tudi ne da živeti ko srečam ljudi kot si ti.

  • Katy 13:37 02.maj 2012.

    Ja lejte, Hrvaška ni normalna sploh. Zadnjič sem hotel malo it gemblat na hrvaško, pa me niso spustili čez kao mafia slovenska. Bolano. Če kupiš rizle na določeni benzinski te zašpijajo na meji. Pa take bolane omejene. Pa vsak dan ...prikaži več poleti imam zaštopano cesto ker gospodi morejo sexat na hrvaški. Meni se skor ne da već živet. Js da bi bil predsnednik bi jim zapru naša grla do hrvaške. In minimalno jim preprečil dostop do Evra in evropske unije. Sploh nevejo kaj je Evro, js sm ga pa že leta 2003 uporabljal na Dunaju, tko da le mam nekaj praktičnih izkušenj.

  • Žurnalček 14:06 05.maj 2012.

    Ti maš težek in velik problem z RIZLOM . Imaš že resno načeto in trajno okvarjeno vsebino skladišča centralno zgoraj.

  • Žurnalček 14:03 05.maj 2012.

    Zakaj bi se ga le bali , saj še niso tam in zgleda tudi še dolgo, dolgo ne bodo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.