Magazin
340 ogledov

Zakaj imajo ženske raje barabe

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jožateboža 08:29 18.november 2011.

    Jaz bi avtorici članka predlagal, da si prebere knjigo Die Frauen der Diktatoren, da bi malce bolje razumela psihologijo možkega in ženskega uma kar se tiče vladanja svetu. Sicer pa sodeč po teh razlogih je najbolje biti navadna "pizda" ...prikaži več pa se ne rabiš bati, da bi koga razočaral!Jaz se raje poslužujem samozavestne prijaznosti pri deklinah, pa moram reči da pali 200 na uro, je pa res , da nikoli ne moreš sprve vedeti kakšna je ženska ki jo nagovarjaš, zato pa se je treba vsake malo pazit :)

  • marlboro80 11:21 29.november 2011.

    debilen članek evo vam link : http://ne-smisel.blogspot.com/2006/07/ti-jaz-sem-emancipirana-enska-evo-ti.htmldejte rajši napisat 10 razlogov zakaj so slo.ženske tako ohole ,nedostopne vase zagledane nesamozavestne butareneumen članek naivne razoćarane pupe, , joža res je če bi se ženska manj ukvarjala z ...prikaži večz modnimi dodatki in svojim telesom, bila manj egoistična in se posvetila moškim bi bilo dosti lažje in lepše .ta članek je izmišljotina copy in paste in še ena buča, knjige nas učijo drugače prav tako ženske same!!tiste ki so v pravem smislu ta prava punca

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.