Slovenija
354 ogledov

Zakaj je šola "beda"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • TOLAR 07:28 27.avgust 2015.

    Pa bojo službe za njih

  • OF 12:35 27.avgust 2015.

    Ja odvisno, od mojih je en keramičar, pa ima delo, eden pa pedagog, pa se šlepa na razne porodniške in bolniške odsotnosti učiteljev, je pa tako že štiri leta, res pa da redne službe zaenkrat še nima.

  • mph 13:14 27.avgust 2015.

    Šola je nuja. Ne pomen i, da jo mora otrok oboževat.

  • joza 17:13 02.september 2015.

    nič več ni tako ko bi moralo biti

  • zdrej 11:18 31.avgust 2015.

    Niso/nimajo vsi te sreče. Problemi doma se dejansko na mladih zelo opazijo. Opaziš, kakšne so razmere doma, ko delaš z mladimi malo več. Kaj šele učitelji, ki jim je mar.

  • OF 08:20 27.avgust 2015.

    Šola ni nobena beda. Jaz sem šel v šolo sam, leta 1964, z rjavo usnjeno torbo na rami, se v razredu počil na rit k prvemu, ki sem ga na videz poznal iz našega naselja (še danes sva frenda). Uspešno ...prikaži več končal OŠ, srednjo in faks in danes mi nič ne manjka - pa ni bilo nobenih socialnih pedagogov in ne vem koga še: Tudi svoje otroke sem v prvi razred pospremil samo do vhodnih vrat šole, pa so danes že vsi na svoje, in tudi njim nič ne manjka.

  • BojanBojan 13:04 27.avgust 2015.

    Učitelji "brez avtoritete" in "razvajeni" otroci!A na "izsiljevalske" starše ste pa pozabili?!Pa na velike sociologe, ki zagovarjajo pogovor, pogovor in še enkrat pogovor, mladina se ji pa reži v obraz....

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:20 27.avgust 2015.

    "Ne le, da ne znajo zavezati čeveljčkov, ampak jih ne znajo niti obuti, poiskati, obleči jakne, si obrisati ritke, potegniti vode ali umiti rok."Starše teh otrok bi mogl poslat na izobraževanje ker očitno nimajo pojma o vzgoji."Danes ...prikaži več se kaže mnogo problemov v skupini otrok, ki prihajata iz višjega srednjega ali srednjega sloja, in otrok, ki živijo sami zase med elektroniko ter starše pogosto zelo malo vidijo."Ja dejte nam službe k navjo raztegnjene čez cel uporaben dan in bojo vsaj približno solidne pri plači. "Zakaj naj hodim v šolo? Da bom imel tako službo, kot moja mama?". Točn to. Zakaj bi se trudu k boš pa itak še zmer na socialnem dnu (če izvzamemo za šolo nadarjene). Delat boš mogu k norc za golo preživetje. Pol se pa pejt. Otroc so pametni..vedo da nima kej dost smisla če ne bomo enkrat enih normalnih dostojanstvenih služb mel. V bistvu je dostojanstvenih služb vse manj. Pol se pa folk čudi zakaj je tok depresije in duševnih bolezni. Osnov

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:21 27.avgust 2015.

    Osnova preživetja: služba je ratala zelo podobna sužnju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.