Magazin /magazin/film-glasba-tv
118 ogledov

Zakaj Maje niso izločili iz šova Kmetija: Nov začetek?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • OF 09:03 13.oktober 2015.

    Včasih nas ljubezen naredi blazne, ker – iskreno - tudi sam sem se iz jeze že pretepal s svojim fantom in kasneje tudi strastno pobotal.“Tudi jaz sem se strastno pobotal s svojo, pa jo pred tem nisem pretepel, ...prikaži več sva se pa sporekla glede solate, al bo bučno al pa olivno olje.

  • antitrust 17:14 13.oktober 2015.

    Zoprna baba. Kakšna bo šele čez 50 let in 80 kil !

  • Ivan Kranvogel 14:45 14.oktober 2015.

    Ne glede kdo je če je šlo za nasilje verbalno,nato fizično kakor sproščanje jeze na objektu nima Maja prostora v šovu. Mislim da televizija in uredništvo mežita zaradi komercialnih interesov . Če bi izključili Majo bi gledanost padla ,saj se ...prikaži veča ,saj se sedaj vsi najbolj ukvarjajo z njenimi muhami in sta predmet razprav in natolcevanj prav Niko in Maja

  • Mombly Pilot 10:28 13.oktober 2015.

    Tudi komunikacijsko nasilje JE NASILJE pa ne mi govorit da te NERAZGLEDANE RAZVAJENKE ne ŠČITITE aja pa NASILNE BOLANO LUBOSUMNE šmrklje.LETOS IMATE KRITERIJE DRUGAČNE OD LANI. PA PODEN OD PODNA TEKMOVALCE. KJE ŠE ŽIVIJO TAKŠNI LJUDJE????Malo jih je ...prikaži več poštenih sama HINAVŠČINA PRERAČUNLJIVOST in ZAHRBTNOST.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.