Slovenija
48 ogledov

Zakon o tujcih: Zapiranje meje, zavračanje beguncev, izgon ilegalcev

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:36 05.januar 2017.

    S sprejetjem zakona o obvezni rabi toaletnega papirja z obeh strani,preneha veljati zakon o ukrepih za krepitev stabilnosti bank.

  • Ferluci 16:26 05.januar 2017.

    Bomo videli, kaj bodo naredili ko se bo horda 10.000 beguncev pojavila prej slovensko mejo. Usrali se bodo, kot prej. Tudi takrat so imeli vse zakonske možnosti in pooblaslila da večino beguncev zavrnejo ali vsaj temeljito pregledajo!

  • ode 18:53 05.januar 2017.

    Spet so vnešene neke izjeme. Spet bo enako, kot da zakona sploh ni. Sedaj bodo vsi bolani, šantavi, vsi mladoletni brez spremstva. Če cel svet scat vozijo, pa nebi naših omejenih policajev, ki jim je zaupano varovanje meje in ki ...prikaži več odločajo, ali je kdo za ven ali za noter.

  • MihaMB 14:33 05.januar 2017.

    Je.. vas Amnesty International....domov si jih pelajte. BRAVO VLADA!!

  • valerijakregar 15:18 05.januar 2017.

    temu zakonu jaz ne verjamem !!!!!!!!je le "proforma" za potrebe lewakov, ker so končno doumeli, da s svojim nabijanjem za migrante izgubljajo "točke" !!!!!!!!cmerar je doooooooolgo premišljeval, vse kapacitete so skoraj polne, preberite si kakšnim kriterijem morajo ustrezati ...prikaži veči stanovanja za te kameltrajbarje :http://reporter.si/clanek/slovenija/cerar-naseljuje-begunce-v-brezice-dravograd-ilirsko-bistrico-490473DVOLIČNI I**OTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:41 05.januar 2017.

    In policisti bodo dobili možnost dodatnega zaslužka.

  • ojla 10:32 06.januar 2017.

    To bi bila res prava rešitev, v tej smeri sem že razmišljala.

  • AnzeSmolej 15:10 05.januar 2017.

    vsaj 2 leti prepozno, a to je standard za slovenijo

  • novispenjac 15:17 05.januar 2017.

    Zakon je dober, strožje implementira Dublinsko uredbo. Nič ni narobe, če ilegalce vrnemo npr. na Hrvaško, če jih dobimo na meji, ker je Hrvaška država brez vojne. Mislim, da zakon predstavlja mokre sanje za razne AI in mirovne inštitute, ki ...prikaži več dobijo materijo za zobat - to pa jim omogoča, da nacuzajo več sponzorskih sredstev. Soros in podobni imajo dovolj sredstev za propagando prek AI in mirovniškega inštiruta.

  • Gigiiinjo 15:21 05.januar 2017.

    "Predlagane spremembe bi lahko vodile do nezakonitih (kolektivnih) izgonov migrantov in beguncev, ki bi v Slovenijo vstopili nezakonito..jooj. človek stopi nezakonito v sloveijo potem je pa nezakonito to da se ga pošlje ven? dajte pizdomaterno levo logiko mi to obrazložit

  • alojzr 15:29 05.januar 2017.

    Amnesty International: organizacijo financira milijarder George Soros.Denar tudi nevladnim organizacijam ne smrdi.

  • mph 15:41 05.januar 2017.

    Edino pravilno, vse bolj pa prihaja pod vprašanje moja podpora ZL in samo na račun tega norega razmišljanja, ki meji kar zadeva mene pri takih zagovornikih za vsako ceno, ne oziraje se na dejstva, na izdajo.

  • wolf.ata 15:43 05.januar 2017.

    novi spenjac spodaj je zelo lepo in tudi pravilno napisal,Amnesty International in ostali pa naj vse odpeljejo k g.Sorosu,preberite kaj vse nabavljajo zraven stanovanj v Brežicah itd.,opremo da te kap,sumljivo

  • h3o 14:24 05.januar 2017.

    čim prej zakon! Sem za to, da pomagamo v Siriji ampak ne sprejemanja tujcev! Vsak migrant košta veliko, migrant se ne bo učil slovensko, mi pa tudi ne sirščine. Služb za njih tu ni, placa pa nimamo. Revnih ljudi po ...prikaži več svetu je na milijarde, ne nakaj 100...In tudi, muslić je muslić, fsi teroristi so pa musliči...

  • valerijakregar 14:37 05.januar 2017.

    najbolje bi bilo, da ai ustanovi svojo državo in jo nafila z njimi.samo ne v eu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • sprehajalec 16:19 05.januar 2017.

    Mesec&Violeta naj kar navijajo za migrante. Bodo zagotovo prestopili prag parlamenta na naslednjih volitvah, ni problema. Če bo ena od volilnih enot v Siriji, ha, ha, ha.

  • Johan Spohan 17:13 05.januar 2017.

    Jaz ne maram ne t.i. beguncev, prav tako pa ne potrebujem tvojih levakov in desanakov, ki samo uničujejo Slovenijo, čeprav so tebi desnakarski zajedalci očitno všeč.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.