Svet
24 ogledov

Žalosten konec borke proti IS

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 11:29 08.september 2016.

    Kurdi ne bežijo ampak se borijo, ker vidijo priloznost za svojo prvo resno avtonomijo ce že državo ne. Arabi. to pa je druga zgodba. Čeprav ko vidis popolnoma zravnana mesta, je vprasanje ce se najdes motiv za izgubljanje zivljenja. Z ...prikaži več zracnimi napadi in tezkim obstreljevanjem so uspeli uniciti cisto vse.

  • Avatar Leon
    Leon 09:33 08.september 2016.

    To je Erdoganova žrtev .

  • ojla 10:16 08.september 2016.

    Ženske se bojujejo, moški bežijo v Evropo.

  • Papaja Popi 10:49 08.september 2016.

    Sramota, res.Zato ne podpiram nobenega emigranta.Vse je treba izgnati in raje poskrbeti za naše ljudi.

  • Ronald Reagan 11:28 08.september 2016.

    Ženske se bojujejo in žrtvujejo, pizde po duši (moški jim ne morem rečt) pa bežijo drkat in posiljevat v Evropo

  • stanko75 11:43 08.september 2016.

    Kurdi niso tisti ki bežijo v EU to so samo Sirijski in Afganistanski mamini sinčki. V kurdskih vrstah se bori na stotine mladih punc in to za državo ki sploh ni njihova. Mamini sinčki iz Sirije pa raje po Germany ...prikaži več tuj denar zapravljajo in otipavajo ženske. Taka je njihova kultura.

  • stanekos 16:22 08.september 2016.

    Hrabro dekle! Upam, da ji bo ljubezen do dežele, ki jo teptajo IS in Turčija, nekje zgoraj povrnjena.

  • jozicamurn 18:07 08.september 2016.

    Tem kurdom amerika obljubi vile in gradove in kar naenkrat so na ameriski strani celo proti SAA. Prevec materialisticni so. Njih se je tudi treba paziti, das mu prst in hoce celo roko. Verjemi mi. Kurdom bi bilo veliko bolje ...prikaži več da so z SAA in Rusijo, vendar so se zopet odlocili kot osel ki gre 2x na led za ameriko proti Assadu. Zato jih jaz vec ne obrajtam prevec, mi je pa vsec ko ubijajo isisovce to pa. Pac razumi me kaj sem ti hotela povedati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.