Slovenija
95 ogledov

Zanika izsiljevanje, a naj bi ga prijavil

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 2112 22:53 12.julij 2012.

    Vem samo to, da Vodušek ni ravno čiste vesti, eni moji znanki je dolžan plačilo za opravljeno delo, pa jo s plačili nateguje po dolgem in počez. Pa ni edina. Saj bi znali zaposleni na Info TV marsikaj povedat....Še kaka ...prikaži več prijava bi bila dobrodošla zdej ko ga imajo v obdelavi...sam ne spet politična gonja, ja gonja proti barabam...

  • zic 19:55 12.julij 2012.

    evo točno to si mi iz ust vzel...vrgli so kost narodu, da pozabi kako smo bili okradeni

  • Lavdan 12:31 12.julij 2012.

    Prišel je tudi on na vrsto. Od kar je prebutal ženo je bilo pričakovati, da ga bodo nekje našli. Navajen je bil operirati z veliko denarja, a sedaj mu ga vedno manjka.

  • Darko 15:15 12.julij 2012.

    no zdaj bo pa lahko objavil kar ima za objavit. Zanimivo, da policija ni našla in ne bo nepravilnosti pri omenjenem direktorju

  • mirko 15:30 12.julij 2012.

    Od kdaj je pa parkirni prostor na Trojanah območje Žalca ?

  • mirko 15:47 12.julij 2012.

    Naj še Korošca vzamejo pod drobnogled in naj naredijo revizijo poslovanja v obdobju njegovega direktovanja v Uniorju. V Uniorjevi upravi marsikaj smrdi. Bivši direktor Uniorja g. Osole ni zastonj nagnal iz podjetja tega Korošca. Verjetno bi g. Osole znal marsikaj ...prikaži več povedat o "poštenosti" tega Korošca, vendar se mi zdi da Osole ni več živ.

  • izvedenec 16:55 12.julij 2012.

    Gorazd Korošec je nedotakljiv, organi pregona mu gredo na roko :)

  • balu 16:59 12.julij 2012.

    Spet kakšna politična gonja, spet se je našel tič'' ki ni nič kriv!!sslp

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.