Svet
81 ogledov

Zapora mostu na Krk, da bi turisti plačevali?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogixl 15:25 09.avgust 2016.

    Lupijo tiste, ki se jim pustijo. Od mene vem da ne bodo dobili niti piškave kune.

  • Avatar praufo
    praufo 16:45 09.avgust 2016.

    so pač na tem delu sveta in upravljajo s to naravo in za svoje upravljanje izsiljujejo kolikor morejo, vlagajao skoraj nič, kasiral pa bi, skratka brez strategije, brez ideje, podobno kot pri nas, očitno smo vsi potomci socializma, žal, ampak ...prikaži več upam da ne bo vedno tako

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:06 10.avgust 2016.

    Edina logika ki na Hrvaškem deluje je denar.

  • stilist 00:23 10.avgust 2016.

    Od mene so dobili samo cestnino do srbske meje in nazaj, ko sem bil v Grčiji. Tam pa itak ne kasirajo ne parkinga, ne plaže, ne tuša, pa še kampi so zelo poceni, plaže pa da ne govorim.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 11:46 10.avgust 2016.

    Ne reče se zastonj "Dva Hrvata, četiri tata". Na svetu je ogromno odličnih in poceni destinacij, ampak eni so brez idej in brez pameti, od tujih jezikov poznajo pa samo nekakšno srbohrvaščino iz jugoarmije, zato ne vidijo dlje od hrvaške obale!

  • Ludvik Miholic 21:12 10.avgust 2016.

    TAKO VAM TREBA SE VEC BI VAM RACUNAL KAJ PA HODITE NA HRVASKO ALI NISTE VEDELI DA JE TO ENA MAFIJSKA DRZAVA

  • Ludvik Miholic 19:38 09.avgust 2016.

    budale slovenske kaj pa hodite po hrvaski doma ostanite mislim da grejo na hrvasko samo slovenski lopovi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.