Magazin /magazin/film-glasba-tv
70 ogledov

Zaradi Erike se je Binetu obračal želodec

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 15:56 24.september 2015.

    Se popolnoma strinjam s. Predhodnikom.....poleg tega pa....zakaj novinarji enkrat ne pokažete ta dobrih ????? Vedno samo udrihanje....bljak

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:43 24.september 2015.

    A ti pa vse požreš ne glede na okus in izgled,pa se pri tem smehjlaš,da ne užališ kuharja/co??Ne srat take buče,če jed že zgleda taka,kot,da bi eden skozlal,taka je bla videt od te žabe napihovalke žal, ne moreš takega zmazka ...prikaži več z užitkom in apetitom jest,se ti ne zdi?

  • wingspan15 18:48 24.september 2015.

    niti slučajno križar ne pojem vsega, vendar se lahko človek izrazi tudi na način, ki ni žaljiv, malo bolj omikano mislim,če me razumeš. In Bine žal nikoli ne bo Ramsy, da se razumemo, čeprav on morda misli, da je. Ramsy ...prikaži več se tako nizkega nivoja ne bi nikoli dovolil, čepav tudi pove kar misli.

  • wingspan15 13:35 24.september 2015.

    Verjamem, da je Erika ustvarila čudno kreacijo. Vendar si pa ni zaslužila takega posmehovanja iz strani šefov. Nihče si tega ne zasluži. Sicer pa njihov odziv kaže na njihovo razgledanost in seveda srčno kulturo. Tudi Binetovo obnašanje je letos kar ...prikaži več nekaj. Pa še vidno favorizira določene kuharje npr. Blaža, ki se mi ne zdi ravno tako blazno dober kuhar. Na prejšnjem izzivu je precej popušil, saj je moral Bine edino njemu priskočiti na pomoč. Sigurno nivo amaterske kuharice ne more doseči nivo profesionalnega kuharja kot je Tomaš. Sicer pa sem mnenja, da je zmagovalec že izbran.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.