Slovenija
442 ogledov

Zaradi mazaškega zdravnika ob zdravo nogo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mitjap 10:42 26.maj 2016.

    ne razumem zakaj ga organi pregona ne praganjajo? včasih res ne razumem

  • Energetik 11:08 26.maj 2016.

    Ker je cel državni sistem skorumpiran na čelu z ZZZS, dir. S.F. je samo lutka v rokah kapitala.

  • novispenjac 11:29 26.maj 2016.

    ljudje, ki gredo k zdravniku, ki jih operira v hotelski sobi (?!) imajo ali težave kje drugje kot v nogah ali pa so res obupani in sprejemajo očitno tveganje

  • Janez_53 13:26 26.maj 2016.

    In zakaj hudiča ima ta mazač še vedno licenco???

  • Avatar Leon
    Leon 09:13 26.maj 2016.

    Zaradi mazaštva pravnikov ob pravno državo Slovenijo ? V državi ,kjer vladajo državni birokrati se dogajajo čudne reči ,za katere pa nihče ne odgovarja.

  • Avatar Leon
    Leon 15:23 26.maj 2016.

    Ne pozabimo,da je omenjeni doktor Janez Z. verjetno član zdravniške zbornice Slovenije (previdevam) je pa gotovo na seznamu Ministrstva za zdravje ,katerega tako "uspešno " obvladuje naša gospa KOKOlarjeva ! Naj pove kdo bo vse to plačal ?

  • mph 21:06 26.maj 2016.

    Kar jaz vem operira v Italiji, menda pa je imel nekaj časa ambulanto tudi nekje na Obali, vendar NI slovenski kirug kar vem.

  • jezero 06:51 27.maj 2016.

    V Sloveniji ne deluje NIČ. Samo ropanje. Ne moremo zaupati zdravništvu, ustavnim sodnikom...Zakaj smo ustanivili samostojno državo? Za lopove?

  • Energetik 10:50 26.maj 2016.

    Lahko bi objavili lestvico teh 15 žilnih kirurgov, ki se poznajo med seboj in čakalne dobe.Ni res, da so povsod od 24 mesecev do 4 let.Na kirurgiji Bitenc, ki izvaja operacije na Golniku, je čakalna doba manjša od ...prikaži več 6 mesecev!http://www.kirurska-ambulanta.si/slTo je preverjeno, sem imel ravno pred slabim tednom operacijo in sem z vsemi njihovimi storitvami zelo zadovoljen.Hvala mag. Nikoli Lakiču!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.