Slovenija /slovenija/crna-kronika
4707 ogledov

Maribor: Zaradi nekaj zrn maka v karanteno 20 ljudi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 12:59 22.november 2018.

    Bedaki so tisti, ki si kljub zaščitni opremi niso upali pisma prebrati. Kolikor vem, je karantena trajala skoraj cel dan, ker so ovojnico strog zaščiteno nekam transportirali. Kdaj sploh je bila dodatna vsebina v kuverti v Sloveniji nevarna. Kolikor vem ...prikaži več nikoli. Bo tistemu, ki pismo pošilja, padel iz glave prhljaj in bomo spet imeli celodnevno intervencijo.

  • kapibara 16:11 22.november 2018.

    Restavracija Mak, srečno za takšen razplet problema, ki so ga ustvarili ljudje, ki so pač paničarji ! - Ljudje smo čebele ali pa muhe ! Čebele najdejo na gnojišču, cvetočo rožo- muhe pa na cvetočem vrtu iščejo drek !!

  • brencl47 16:09 22.november 2018.

    Treba je pač delat malo teatra. Poceni samopromocija nekaterih modelov, ki mislijo, da so tako pomembni, da jim bodo ljudje poslali kak strup!

  • jakec1575 16:08 22.november 2018.

    ocitno je zavarovalnico Savo upraviceno strah, da je reagirala kot v amerskih filmih. prevec filmov ali resnicni razlogi, ki se skrivajo v delu s strankami? razumemo napad na parlament. zavarovalnica?

  • Majazmaja 16:58 22.november 2018.

    Pa kam drvi ta svet? Da ljudje naredijo celo paniko zaradi nekaj zrnc maka in še preden preberejo pismo, klicarijo policijo in aktivirajo protiteroristično enoto? Da sploh ne prepoznajo zrnc maka? Smo res tako daleč?! Ko se bodo naslednjič sprehajali ...prikaži več in našli storž, bodo klicali, da so našli bombo?

  • Avatar Marivelsa
    Marivelsa 00:41 23.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • mari87 17:02 22.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. obiščite tukaj=====>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.