Slovenija
156 ogledov

Zaradi poštenja ob službo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar roksa
    roksa 17:37 24.marec 2012.

    izRODEk, bog naj ti da zdravja, če ži pameti ne!!!!Tvoje pameti so bili včasih "kimavci v službi Ertla&Co!!!!!

  • Janko Kotnik 13:31 24.marec 2012.

    ma ukiite to ogabno mestno redarsko službo povsod po Sloveniji

  • allstarr111 13:41 24.marec 2012.

    To da so arogantni drži in še nisem srečal redarja ki nebi bil aroganten, ne vem verjetno se imajo za policaje oz. vsaj vedejo se kot da je vse njihovo. Ukinit in to takoj.

  • 1111 14:01 24.marec 2012.

    ...kaj v ponedeljek???? kreteni, takoj objasnite...brez posveta z poglavarjem cerkve!!!!

  • Trsten 15:30 24.marec 2012.

    Zarukano otroštvo si izgleda imel ti, ko te preganja JJ tudi v spanju. Si pa res pravi polpismenež. Imaš že napisano na roki številko Zokija??????

  • Branko Ošep 18:54 15.april 2012.

    To je produkt nekega idiotizma. Nič ni res, samo natolcevanje in insinuacije. Nekdo fino izkrivlja sliko celotnega redarstva. Anonimke v časopis da vse izgleda senzacionalno. Resnice pa toliko, kolikor imam jaz za nohtom črnega.

  • barabca 17:48 24.marec 2012.

    Mestni redarji niso več tisto kar so bili...če jih odpuščajo, naj poiščejo še tistega bedaka, ki mi je pred 3i tedni izgubil avto v Ljubljani...avta ni bilo na parkirišču in sem klicala na pajka, so rekli, da ga tam ni ...prikaži več in da ga tudi ne bodo več dobili, naj pokličem policijo, ker je avto ukraden. Ko smo naredili iskalno akcijo, se je avto kot po čudežu našel s strani mestnih redarjev, ki so ga pripeljali na pajka. Pred 4imi urami pa avta ni bilo tam. In ne vem kako potrebujejo iz centra ljubljane pa do pajka 4 ure?? Poleg tega sem morala plačati celotno ceno vsega, na položnici ni pisalo zneska, ampak samo, da dobim sliko in ostalo po pošti...in ko sem peljem vsak dan mimo tistega parkirišča je tam parkiran avto...ker pa ima ljubljansko registracijo, ga ne odpeljejo.....za tak idiotizem bi morali odpuščati!!!

  • Sam Pejmo 12:25 25.marec 2012.

    kako se pa vozniki v postopku onašajo do redarjev?

  • literca 14:03 24.marec 2012.

    To je tako če zaposliš pol pismene ljudi, ki so zaradi sreče ali vez postali višji uradniki kot pa v resnici zmorejo ali sploh znajao in celo vprašljivo kakšno izobraztbo razen ,,šnel kurza,,...imajo?Poznam jih par enako ko policajev, ki ...prikaži več so naredili šnel kurz zaj pa vsi pametni...no se to je ogledalo države..čistke pa se naj kar dogajajo saj smo leta 2012,ko no bena služba ni sigurna in zagarntirana ampak je služba dolžnost, ki se še je ne zavedajo vsi...

  • Pepi 14:24 24.marec 2012.

    Hahahaahha,kar se teh redarjev tiče,so men super,sem blizu Fužin doma,pa jih še nisem vidu,da bi kdo hodu,ali celo dal kak listek na avto,bog ne daj lisice-hahahaha

  • izRODEk 15:02 24.marec 2012.

    Za zarukane pojasnilo: Žurnal24 v sodelovanju z zločinci ivana janše na tak način prispeva k rušenju Zorana Jankovića. Ta članek je politični PR fašistoidnih strank kot sta SDS ali NSI. Na tak nizkoten način se uredništvo tega docela rumenga in ...prikaži več novinrasko popolnoma nesposobnega portala udeležuje volilne kampanije v času volilnega molka. Pač, nekateri so imeli zafurano otroštvo in postali zarukani uredniki ali wannabe novinarji pri žurnalu24, kaj čemo..NE janšizmu!

  • AtaSmrk 14:38 24.marec 2012.

    Ja, ker ti niso v sredo listka popali na šipo kot večini tu v Fužinah, ki so morali parkirat na pločnik, ker je zoki denar za nove parkinge dal v Stožice!

  • nergač 15:17 24.marec 2012.

    "...ki kazni za napačno parkiranje izrekajo na območjih prestolnice, kjer naj bi med redarstvom in občani veljali dogovori o nekaznovanju in neodvažanju napačno parkiranih vozil."---tole je pa res možno le v eni zagamani dolini, kijer ustavno zajamčene pravice ...prikaži več služijo le za to, da se glavni plemenski poglavarji kdaj nasmejejo, če jih kdo omeni...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.