Magazin /magazin/film-glasba-tv
664 ogledov

Žarometi: To so dobitniki!

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 00:14 27.februar 2017.

    Obup, kakšna kmetavzarija je tale prireditev... mali krog ljudi, kateri so med seboj poslovno povezani, se je na tv dve uri hvalil, kako so lepi in fajn.Planet TV so praktično ignorirali, bratili sta se pro plus in nacionalka, Soki ...prikaži več je prejel nagrado, s katero so zraven častili še Pahorja, Pahor je nagrado (spet) raje podelil švabu kot partizanu (izdajalec kot vedno), še najboljši je bil, kot po navadi, Plestenjak (sploh, ko je padel z odra) :DLjerka, iz RTV zavoda si naredila Kmetijo. Vse boš zjebala, vse. Namesto, da bi šla h zdravniku in preverila, če rabiš še kaj drugega kot plastične operacije :D

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:27 27.februar 2017.

    Kako lahko izberejo za najboljšo TV oddajo Vse je mogoče,saj take bede človek še ni videl.Meni je oodaja delovala,kot prenos iz psihiatrične ustanove,saj je blo slišat in videt kup enga vpitja,zmedenih tekstov in letanja po odru.Gledalci so pa itak ploskali ...prikaži več na ukaz napisov APLAVZ??In tako mečejo naše ojrote za vsemogočo bedo in blišč med seboj prepletenih akterjev,ki si vračajo usluge in služijo na naš račun.

  • nergač 03:37 27.februar 2017.

    A sem tole oslarijo spet jaz plačal?

  • nergač 03:37 27.februar 2017.

    A sem tole oslarijo spet jaz plačal?

  • Tupamaros 07:36 27.februar 2017.

    Ni kaj, zbrala se je združba za medsebojno občudovanje. Oni multipraktik Pahor pa koristi vsako pasjo procesijo. Cirkus smo plačali mi po sistemu ideja naša denar vaš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.