Avto
16053 ogledov

Zaskrbljujoče: Sonce, ravna avtocesta in silovit trk v vozilo brez zaviranja

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 07:43 25.julij 2017.

    Telefoni!!!!!Meni je ena mamica sama priznala, da včasih napiše tudi krajši sms med vožnjo.Zmrazilo me je.Kako lahko ena mama tako lahkomiselno igra z življenji.Mislim,da bi ''lov'' za pijanci lahko zamenjali za 'lov nad telefonarji'.Telefon ubija!

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:58 25.julij 2017.

      Katastrofa ej!! Jst pop*** če me kdo kliče med vožnjo. Kaj šele da bi sama klicala. A drgač pa maš primerke, ki se češejo, ličijo, oblačijo med vožnjo... pa še kup drugih stvari.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:57 25.julij 2017.

    Ne vem, zakaj tako preganjajo neprivezanost s pasom. Če se ne privežeš ogrožaš sebe. Bi bilo veliko bolj koristno, če bi preverjali ravno to - kaj se počne med vožnjo.

  • kmetek 09:15 25.julij 2017.

    tukaj ni težko pojasniti: reče se jim TELEFON, TABLICA, PRENOSNIK.

  • Onlytime 23:16 26.julij 2017.

    Serijsko vgrajevanje motilcev signala v avtomobile bi rešilo marsikatero življenje. Policija sama telefoniranju med vožnjo ne bo kos, ker je kršiteljev preveč.

  • Avatar gujdek
    gujdek 22:54 26.julij 2017.

    Ste pa "pozabili" navesti indeks, ki pove, v kolikem procentu prometnih nesreč so udeleženi avtobusarji. In da vas razsvetlim: ta je ekstremno nizek.

  • Avatar gujdek
    gujdek 23:00 26.julij 2017.

    Danes popoldne mi je izza visoke zgraje na Rogozniško cesto pred avto priplajtral neki kreten v črnem BMW-jevem karavanu in sklamoteril popolnoma na moj prometni pas. Bilo je deževno, moral sem zavreti na polno in v avto je planil vonj ...prikaži več po zažgani gumi, mokremu cestišču navkljub. In kaj sem imal za videti? Kreten je v rokah imel telefon in je s svojimi vozniškimi sposobnostmi fasciniral neko punco spredaj desno.

  • Avatar gujdek
    gujdek 23:02 26.julij 2017.

    Mimo mojega ustavljenega avtomobila je nemoteno odpeljal, da pred punco ne bi zgledalo, da je karkoli kriv, pa mi je še (s telefonom še vedno v roki!) pomahal, kot da sva kaka kolega. Pa sem si že najmanj deset krat ...prikaži več rekel, da zaradi takih ne bom več zaviral. Ne njega, mojega avta mi je škoda!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.