Magazin /magazin/lepota-telo
16599 ogledov

Zato so jajca najbolj zdrava hrana na svetu

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Camilosta
    Camilosta 23:44 10.december 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • Igor Đukanović 10:07 10.december 2018.

    Dober tek. Samo potem ne hodite v mojo družbo mi pojasnjevati, da so vaši ekstra-smrdljivi prdeci znak ekstra-zdrave hrane.

    • mph 11:32 10.december 2018.

      Če tebi smrdjo zaradi jajc, ne pomeni, da tudi drugim. Vse življenje sem jih jedel po najmanj 6 na dan, tudi do 15, ko sem treniral še več športov ... nikoli imel teh problemov.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 15:17 10.december 2018.

      Odvisno od tvojega črevesnega bioma. Če po jajcih smrdiš, potem nimaš bioma za prebavljanje jajc. Poznam primer vegana, ko si mislil da je neko 5 let staro gnijoče truplo na WCju, ko je šel na potrebo. Kaprica modernikov, da je ...prikaži več vegan bit zdravo in zanemarjanje signalov lastnega telesa. Eni lahko jedo jajca vsak dan, pa ne bodo smrdeli, drugi so lahko vegani pa ne bodo smrdeli, tretji mleko, pa ne bodo smrdeli. Maš pa folk, ki vztraja pri hrani, ki ga zakisa.

    • Avatar praufo
      praufo 16:45 10.december 2018.

      samo 10% nas je, ostalo so pa bakterije ... jajca so pa zarodki raznovrstne perutnine, ki se z nečem hrani in od tega je vse spet odvisno ... nekaj je treba jest, da ne bom solil pamet in jajca so kar dobra izbira

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.