Magazin /magazin/lepota-telo
11803 ogledov

Zato zjutraj raje ne jejte banan

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 10:35 18.avgust 2018.

    Tile "nutricionisti" naj se vprašajo, kakšne traparije pišejo: neka stvari, ki ima baje 25% SLADKORJA niti pod razno ne more biti KISLA. In, ja, krampov je dovolj, naj se primejo teh, bodo naredili manj škode s trapastimi izjavami. Pa spotoma, ...prikaži več ko že pišem jih sprašujem, naj pojasnijo, zakaj je bilo 5 let nazaj mleko s 3.5% maščobe skoraj strupeno, edino pravilno je bilo 1.5 ali manj, danes pa je priporočljivo, bolj kot je mastno, bolje je...??? pa še je takih traparij... recimo svinjsko meso...

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 09:39 18.avgust 2018.

    To sploh ni res. Praktično vso južno sadje je bazično.

  • Janez_53 11:26 18.avgust 2018.

    Nakladanje o "zdravih" bananah je zelo v nasprotju z dejstvom, da se banane daleč najbolj špricani sadež! Danes pač lahko vsak nekaznovano bluzi in pametuje tudi o stvareh, o katerih misli, da kaj ve, v resnici pa nima pojma.

    • Niki 11:34 22.avgust 2018.

      Mas visok IQ. Se spravlat haha ti se ves ne banane drzat🤣🤣🤣🤣

  • Avatar praufo
    praufo 11:45 18.avgust 2018.

    banane ne bi preživele dolge poti, razen če jih vozijo z avioniom, pobirajo se nezrele, potem naškropijo, čez nekaj časa so pa lepo rjave, kar pomeni, da gnijejo ... kako so prednamci preživeli brez banan, to je večno vprašanje, ampak ...prikaži večk novinarji se s tem ne bodo ukvarjal, ker banane so krasen biznis, za nekatere redke posamezniike

  • Emily_Warlow 12:43 18.avgust 2018.

    Moja zadnja plača je bila 5300 evrov za 10 ur na teden na spletu...... Prijateljica moje sestre ima v povprečju 22.000 evrov že več mesecev in dela približno 30 ur na teden...... Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko ...prikaži več sem poskusil..... Potencial pri tem je neskončen..... To je tistto, kar počnem . ........ ➥➥➥➥➥ www.Internet43.Com

  • ode 19:06 18.avgust 2018.

    Na Gorenskem jih gledajo. Kako gorenjec je klobaso: nariše jo na papir, nato jo počasi radira in kruh je zraven.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.