Svet
1926 ogledov

Najzvestejša zaveznica Poljska Ukrajini ne bo več pošiljala orožja

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:40 21.september 2023.

    Končno nekdo ki je rekel " dost je izsiljevanja"

  • Avatar Syn
    Syn 08:08 21.september 2023.

    Je že bil res skrajni čas.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:04 21.september 2023.

    Če bodo vsi prenehali dajati orožje bo vojne konec,kaj vam ni jasmo,narod se bo pa že sam odločil pod kom naj bodo potem

  • alojz73 09:07 21.september 2023.

    Izralci eno raketo šibnejo na Pestince,pa več mrtvih kot v Ukrajini,ko Rusi tllčejo cel teden.Potem je najbrž res,da Rusi ciljajo samo vojne objekte.

  • BenX 08:36 21.september 2023.

    Jernej65 ni še nič "pametnega" pripomnil?

    • Jernej65 11:10 21.september 2023.

      Vsak ima svoje težave, morilski Putler ima največje. Se pa vidi, da so rusofilčki v polnem zagonu. Ko se pa piše o morilskem Putlerju, pa samo cvilite in stokate.

    • BenX 12:40 21.september 2023.

      Stokamo Jernej, stokamo. Res je. Predvsem, ko tvoje komentarje beremo. 😁

    • Jernej65 14:57 21.september 2023.

      Jih pa ne beri in samo bevskaj.

    • leonardo 16:28 21.september 2023.

      Mene pa Jernejček zabava. Saj trpi, ni mu lahko!

    • BenX 16:46 21.september 2023.

      Jaz sem se na začetku tudi sekirali, ko sem se trudil, da bi mu dopovedal lahko stvar. Zdaj, ko mi je jasno, da bi upanja se pa navadno res še samo nasmehnem. Ni mu lahko...

    • Jernej65 18:32 21.september 2023.

      Rusofili mi nimate kaj dopovedovati. Kot sem že velikokrat napisal, glasni ste samo na rusofilskih forumih. V resničnem življenju vas ni nikjer, ste v ilegali. Se ne upate oglašati, saj bi jo kar hitro dobili bo svojih rusofilskih bučah. Ko ...prikaži več vas bo vsaj par sto vpilo sredi Ljubljane, kot vpijete tu, potem vas bom resno jemal. Tako ste pa samo navadni, rusofilski bevskači, ki vas nobeden ne sliši. Trpljenje je rezervirano za vas in ne zame. Slovenija gre v smer, ki je meni ljuba in ne vam hijenam.

    • Jernej65 18:34 21.september 2023.

      Jaz vas samo podžigam, da začnete tuliti in lajati. Kako je svet lep, ko so rusofili omejeni samo na forum in to je to.

    • Jernej65 19:01 21.september 2023.

      No rusofilčki, nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha. Na vašo smolo Poljska še vedno pošilja orožje v Ukrajino in ga še tudi bo, ko se bodo pregrete glave nekoliko ohladile. Obe državi imata skupnega sovražnika in ...prikaži več to je morilski Putler.

    • Avatar pantani
      pantani 19:29 21.september 2023.

      Matere mi,ti nisi gladek!!!

    • BenX 20:34 21.september 2023.

      Daj Jernej, še kako napiši... 😂

    • Jernej65 23:11 21.september 2023.

      BenX, a ti je že dolg čas v kleti, ti mama noče več pravljic pripovedovati. Dost je za danes, spat se spravi.

  • h4ck3r 09:49 21.september 2023.

    Končno nekdo, ki poleg Madžarske glede še na interese lastne države. Ko bi le še vsi preostali voditelji imeli takšno nacionalno ali vsaj EU zavest in delali v dobro nas.

  • kapibara 09:55 21.september 2023.

    Počelo je...počelo... :-)

  • Pretnar27 14:41 21.september 2023.

    Ukrajina ne preživi niti 24h brez zahodne pomoči in celoten javni sektor financira EU in ZDA. V zahvalo so si Ukrajinci povečali plače za 70%. Ukrajincem je potrebno zapreti pipo in vojne bo takoj konec.

  • jezero 08:43 23.september 2023.

    Če se začne, bo kmalu ZDA ostala kot uničevalec Rusije sama. Saj jo Ukrajina sploh ne zanima.

  • bobubob 12:25 21.september 2023.

    Saj so pustili čustva ob strani. Tak uvoz domačim kmetom ne ustreza in so ga pač prepovedali. So vsaj našli nek razumen izgovor, da so se potegnili iz vsaj nekaterih svojih prejšnjih nerazumnih odločitev. Med drugim so si naprtili tudi ...prikaži več NATO in sedaj se ga pač ne bodo znebili, tako kot ne tujih lastnikov tistih desettisočev hektarov polj, ki so jih ti kupili od lahkomiselnih domačih 'podjetnikov'. Suverenost po rusko so zamenjali s suverenostjo po ameriško. So pa zdržali precej dlje kot mi.

  • Kmodri 19:03 21.september 2023.

    Poljska zgolj grozi. Jim je jasno, če pade Ukrajina se bo Putler loti Poljske in pribaltskih držav!

    • Avatar pantani
      pantani 19:30 21.september 2023.

      To je samo v vaših zabitih glavah!!!

    • Kmodri 14:16 22.september 2023.

      Kot, da ne bi poznali zgodovino Putlerjeva idola Hitlerja!

  • Kmodri 19:06 21.september 2023.

    Putler izsiljuje z vojno in grozi z jedrskim orožjem! Vse za restavracijo Carske Rusije in pravoslavne cerkve, ki stoji za njim! Srbini plešejo od veselja, ki pa bo kratkega daha!

  • fuckZ24 08:12 21.september 2023.

    Od kdaj pa presežna ponudba izkrivlja tržne razmere? Kaj sploh so tržne razmere? Izkrivlja jih kvečjemu protekcionizem držav.

    • h4ck3r 09:47 21.september 2023.

      Glede na dobavljeno in uporabljeno vrsto streliva...naj kar vse države uvedejo uvoz za vse ukrajinske izdelke. Sicer pa bi bil zanimiv preizkus podpore med prebivalci EU...naj bodo izdelki iz Ukrajine jasno označeni in se bo videlo koliko ljudi jih bo ...prikaži več kupovalo in podpiralo.

    • fuckZ24 09:59 21.september 2023.

      Saj po mojem vedenju je označeno. Žita in semena od Nature že, recimo. Tudi druga hrana mora imeti označeno poreklo.

    • h4ck3r 10:07 21.september 2023.

      Ja v primeru, da gre za bio živila oz. katerakoli, ki potrebujejo certifikat, potem je to možno. Vsa ostala pa imajo samo napisan nasplošen izvor...EU, izven EU, itd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.