Slovenija /slovenija/crna-kronika
25 ogledov

Zbil žensko, ki je točila gorivo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 00:50 12.december 2012.

    Izpušni lonec mora biti po predpisih obrnjen stran od pločnika in pešcev, zaradi smradu, se pravi na tisto stran, kjer pač vozijo v posameznih državah. Zato imajo EU izpuh na levi , Vzhodnjaki pa na desni. Ker obrnjenost izpušnga lonca ...prikaži več diktira stran, kjer se nahaja ulivnik za gorivo , imajo vsi zaradi tega stvar obratno skonstruirano. Da se ne more zgoditi, če gre bencin čez , da teče na segret avzpuh. In po tem tudi veš kje in kam ima te dve stvari obrnjene.

  • Jaz93 19:45 11.december 2012.

    Bil sem priča tej prometni nesreči. Avto je bil pol na cesti, pol na bankini. Gospa je stala na cesti pri zadnjih vratih. Avto je bil ugasnjen in brez smernikov. Osvetljeno ni bilo čisto nič.

  • Žurnalček 10:24 12.december 2012.

    ...in auspuh na desni . Vzhodnjak .

  • mitjap 19:16 11.december 2012.

    velik avtomobilou ma tank na levi (tut sam mam tekega) - mogoče si mislil evropkske proizvajalce?

  • Jaz93 19:45 11.december 2012.

    In ja, tudi moj avto ima tank na levi strani.

  • Sebastjan Kroflič 22:02 11.december 2012.

    Žurnalček: kje pa piše, da je imela avto evropskega proizvajalca?? Meni se je pred dnevi zgodilo podobno, le da je po cesti hodil pešec, zvečer v temnih oblačilih, bilo je megleno in rahlo je rosilo, na sebi ni imel ničesar, ...prikaži več kar bi lahko v temi opazil. Šlo je resnično za milimetre, ker sem ga opazil zadnjih 5 m in samo ugibam lahko, kaj bi bilo, če bi pripeljal kakšnih 10km/h hitreje...

  • mitjap 00:13 12.december 2012.

    temu se reče prilagodit hitrost razmeram na cesti :) kot voznik veš da se pešca ne vid..pogosto pa pešec ni nujno da je kdaj vozil avto in misli da bo že voznik tist k bo pozorn in se umikou..tudi meni ...prikaži več se je že večkrat zgodilo da je šlo veliko prebilzu kot bi si želel..

  • Žurnalček 00:41 12.december 2012.

    Se opravičujem , Clia sem pripisal njej . Opravičujem še enkrat vsem.

  • Žurnalček 19:09 11.december 2012.

    Evropski avtomobili imajo tank na desni, ker imajo avspuh na levi. Se pravi .ženska ni stala na cesti , ampak zunaj ceste . In kaj sedaj zameglujete nesrečo. Vzrok je prevelika hitrost in posebej še sedaj neprilagojena razmeram na cesti ...prikaži več .Kva motovilte , človek dobi občutek , da je stala z kanto na sredini ceste. No bi, če bi imela japonca !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.