Slovenija
60 ogledov

Zbornici se zdi zdravnikov odnos korekten

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zztop 11:09 19.januar 2014.

    Kdo jih zatira? Ga ni sprejel dohtar, je ga in ...? Nekaj jim mora reč? Jim rečeš homoseksualci in si homofob. Res je vse skupij čudn, z vami, z nami s tabo in z mano in kaj zdej a, bomo ...prikaži več cirkuse delal. S čim vse vas vsak dan kdo označuje , pa dajte no...

  • mph 11:29 19.januar 2014.

    Vseh sicer ne bi metal v isti koš, pa imam silom prilik na žalost dosti izkušenj v preteklosti ... jih pa je kar nekaj takih, kot ti omenjaš gori.

  • Oxxo 12:26 19.januar 2014.

    Da nisi ti preveč bral Hitllerjev Mein Kampf? Tvoj komentar vse preveč spominja na davidovo zvezdo... pa roza in zdeče trikotnike... Kaj si mislim o tvojem komentarju (in tebi) pa ne bom napisal!

  • dragec 15:32 19.januar 2014.

    Zdravniki so pošteni ljudje??????'

  • rogg 09:48 19.januar 2014.

    Pedrske navade omogočajo določeno rizičnost, tile osebki se naj izjasnijo, kako želijo biti obravnavani!

  • spenjac 10:33 19.januar 2014.

    Ni prav, da se ljudi zatira, takega zdravnika je treba sankcionirati, ker se bo naslednjič olajšal nad nekom, ki bo imel malo drugačne lastnosti. Se mi pa zdi, da homoseksualci malo pretiravajo s svojimi zahtevami - velika večina populacije je ...prikaži več vseeno heteroseksualne, zato podjetja res ni moč označiti za homofobnega če pač naslavljajo tiste za katere upajo, da jim bodo prinesli največ denarja. Nekateri prakticirajo tudi spolne odnose s psi, pa verjetno ne gre pričakovati vprašanja "kdaj vam je zadnjič upadla erekcija pri spolnem odnosu z živaljo?

  • Trovlak 11:30 19.januar 2014.

    Nekoč, ko sem dobil namig o svoji ex-partnerki kje počne neumnosti, sem se iz radovednosti prijavil na spletne strani avanture in urgenca. Šokiralo me je, ko je bilo med oglasi "Ona-Njega", "On-Njo" samo 5 novih oglasov, med oglasi "On-Njega" pa ...prikaži več 80!! Se pravi na okroglo 16-krat več! Kar v praksi lahko pomeni, da je od 17-ih ljudi en hetero, ostali pa homo. Sicer pa tudi doktorji niso nič boljši; najbolj izprijeni so ljudje na (pre)visokih položajih: managerji, doktorji, politiki, ljudje na čelu velikih organizacij, ustanov, humanitarnih družb ipd.

  • MotionAction 14:02 22.januar 2014.

    No, ja, nazadnje so raziskave nemških univerz v sodelovanju z ameriškimi pokazale, da je okoli 10% vse populacije ljudi istospolno (ali biseksualno) usmerjena. V sloveniji je to 200 000 ljudi. Osebno se mi takšne številke ne zdijo ravno majhne in ...prikaži več prav je, da ti ljudje (!!! - nekako se mi zmeraj zdi, da se pozablja, da so to v prvi vrsti ljudje) stojijo za svojimi načeli v boju za pravice do enakosti.Kar pa zadeva zdravnikovega obnašanja - sramotno in meče slabo luč na vso zdravniško stroko. Prav tako čutim izjemno razočazanje nad ZZS, takšno obnašanje ni niti približno "korektno".

  • Pepe007 10:42 19.januar 2014.

    Da ne bo zdravnik rabil tega spraševati, naj imajo ti ljudje to označeno na kartoteki. Npr. druge barve kartoteko. Nekdaj je tudi imel režimski proteriat ene barve zdravstvene izkaznice, kmečki zavarovanci pa druge. Da niso potrebna nepotrebna vprašanja...

  • Stolp 11:19 19.januar 2014.

    Dokler nisem sam huje zbolel in prišel v roke tej mafiji sem tudi sam imel tisto romantično predstavo o dobrih zdravnikih, ki pomagajo pacientom,... slabe izkušnje pa so samo posamezni primeri.No potem sem pa tudi sam spoznal pravo ...prikaži več bedo teh mafijcev. Nobenemu se nič ne da, vsak se te hoče čimprej znebiti. Tudi če greš privat,...šel sem v tisti Barsos(takrat Baričevič še ni bil znan), pet minut, nič predpisal, posmehljiv odnos, plačal pa v današnejm denarju vsaj 50 EUR.Krona vsega je bila pa moja zdravnica na študentskem zdravstvenem(še zdaj se kesam da sem jo obdržal kljub temu da nisem bil več študent), ki je potem ko ni mogla(hotela, znala) odkriti vzroka moje bolezni, mi predlagala če bi šel malo k psihiatru. To je bilo pa že preveč in sem jo zamenjal.

  • Stolp 12:59 19.januar 2014.

    Vsa čast seveda izjemam,.. ampak takih, ki se res zavzamejo za pacienta in ga korektno obravnavajo je morda 10, največ 20 %.Sicer pa tudi tu velja, da si moraš pomagati sam. Pač zdravo živeti in čimmanjkrat zboleti. To ...prikaži več sem takrat spoznal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.