Slovenija /slovenija/crna-kronika
223 ogledov

"Zdaj že vsako leto umre en policist"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 22:27 29.junij 2016.

    Če sami ne znate skrbeti za svojo varnost, imate pištole in to v zaprtih usnjenih tokih , namesto revolverjev v odprtih tokih, se vam bo to dogajalo stalno. Kje je tu bil drugi\s\spolicist ? Pa menda ni na prijavo o ...prikaži večo "beguncu " na teren odšel en sam policist , ki se je pa morilcu približal na zamah , čeprav je videl , da je le ta bos , se pravi možen duševni bolnik. Če službo in ukrepe izvajaš sam , ne smeš dovoliti nobenemu , da se ti približa več kot 2m , na kar jih takoj opozoriš , da boš smatral za napad , če prestopijo to razdaljo!!

  • jakec1575 17:40 29.junij 2016.

    Policisti so prva stik z ljudstvom in zadovoljstvom ljudstva z državo. Ta odnos odslikava zadovoljstvo. Dolgo časa traja se ljudstvo vznemiri, ko se je hudic. Dolgo časa traja da se to spet normalizira.

  • Ivo 19:12 29.junij 2016.

    Pa procente glede na število zaposlnih policistov in tovornjakarjev recimo. Informacija javnega značaja.

  • Ludvik Miholic 12:11 08.julij 2016.

    JAS SEM PLACAN DA SEM POKLICNI SOFER A POLICAJ JE PLACAN DA JE POLICAJ IN KATERI IMA SLABSE IN NEVARNO DELO POLICAJI SO GOSPODJE IN SAMO ZAJEBAVAJO NAROD

  • Žurnalček 22:34 29.junij 2016.

    Če želi Policija delati na USA način ukrepanja proti državljanom , mora tudi sprejeti delovanje državljanov proti Policiji. Kar se mene tiče , miličnike sem imel rad , bili so največi frajerji , teli danes mi gredo pa samo ko ...prikaži več jih vidim že na živce!

  • Janez_53 17:35 29.junij 2016.

    Kaj ko bi primerjali, koliko poklicnih voznikov, gradbincev in drugih delavcev na nevarnih delovnih mestih umre letno v primerjavi s policisti?

  • Avatar čavez
    čavez 17:38 29.junij 2016.

    Ironično lopovom iz vladnih in gospodarskih vrst se nič ne zgodi njih nihče ne preganja oni imajo vikend zapore, navadni smrtniki pa za malenkostne prekrške sedijo ali pa jih oblast pokrade do kosti se ne čudim da se folku skisa ...prikaži več in da jih več ne konča v grabnu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.