Slovenija
45 ogledov

Zdravniki grozijo z nadaljevanjem stavke, ki bo še ostrejša

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 12:10 24.februar 2017.

    zakonsko določiti plače,do max. 3000euro in nič več,nadure koristiti kot jih navadni delavčki,ki imajo večinoma 450-600 neto plače,ja,ko delavec gleda kaj bo dal v usta,gospodje zdr.pa po 8-10tisoč euro plače in to taki,ki so v pisarnah, kirurgi,strokovnjaki itd.ti pa bi ...prikaži več lahko imeli tam do 3500plače,pa medicinske sestre bi si več zaslužile,ker delajo vsa ostala dela,ja

  • pje 19:06 23.februar 2017.

    Obup no. Pejnezi in pejnezi samo za to se grebejo a storitve so pa v veliki večini na dnu.

  • Božidar Dinič 19:19 23.februar 2017.

    itak

  • RM 21:13 23.februar 2017.

    Najhujša kazen je za njih ,če smo zdravi in ne rabimo njihovih uslug.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:26 23.februar 2017.

    Dragi moji ranocelniki,ves svoj trud in prihranek bom vložil v nakup orožja in bog ne daj,da mi kdo od vaše pokvarjene cehovske sodrge odreče pomoč za odpravo moje težave z zdravjem, ker se bo počutil mrtev in to dobesedno!

  • primoz.g 22:52 23.februar 2017.

    Zakaj štrajk ? če nočejo delat lepo knjižica in poslat v zapor, nekao zaprisego so dali, ampak ajde noben se je resno ne drži, je pa veliko mladih zdravnikov, ki bi za jurja dva več delali brez problema.

  • primoz.g 22:53 23.februar 2017.

    btw. čakam ultrazvok sklepa će od SEPTEMBRA, celo če sam plačam se me otepajo.

  • McBobo 06:49 24.februar 2017.

    Šupe tako zvane bolnice zapreti - vse, zdravnike razgnati, bolnike pa preusmeriti v Avstrijo, Italijo itd.

  • drejca1 06:44 24.februar 2017.

    Zdravniki grozijo, policaji grozijo...dacarji itak samo grozijo....VSI, KATERE PLAČUJEMO ...samo grozijo .Nam pa pobirajo...od plač, od vsake kile kruha, ki ga kupimo...od vsake najmanjše stvari nam pobirajo denar.In mi ovce...smo lepo tiho.Ubogi, pridni slovenčki .Delavci brez pravic, ki ...prikaži več kljub izpolnjeni normi nimamo dovolj za preživetje, kaj šele za človeka dostojno življenje...ONI PA GROZIJO.. Je potrebno še kaj dodati? Ja, ! Gnila, še bolj gnila, najbolj gnila država !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.