Avto
61 ogledov

Zdravniki opozarjajo na lastnost modernih žarometov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 14:19 17.december 2016.

    to je ta bela svetloba, ki močno utrujajo oči. Tabela svetloba je tudi na mobilnih telefonih in na nekaterih računalniških monitorjih, ter na obcestnih svetilkah. Včasih smo imeli oranžne obcestne svetilke, ki so odlične, ta bela svetloba na svtih je ...prikaži več tudi pecej strupena, sem že ugotovil dolgo nazaj

  • mokmelk 09:59 17.december 2016.

    Znanost zaradi znanosti, ki si mora izmišljati nove zadeve, čeprav niso potrebne.

  • AnzeSmolej 12:07 17.december 2016.

    Ti nove luči kot so pri Audi Q7 so OBUP! Dejansko sem bil slep dokler se avto ni peljal mimo, to so bile dolge sekunde negotovosti, sem zmanjšal hitrost, a še vseeno sem peljal na slepo!

  • Avatar Leon
    Leon 09:41 17.december 2016.

    Zdravniki opozarjajo na lastnost modernih žarometov................LUDI JEBEJO ZBUNJENOGA!

  • primozzm 22:13 17.december 2016.

    to lahko potrdim. vedno ko mi kdo tak pripelje me zaslepi jaz pa blendam nazaj ker mislim da ima prižgane dolge luči. vozniki s takimi avti niso odgovorni prav nič saj jim avtoindustrija to ponuja v avtu. poleg tega nastavijo ...prikaži več na najvišje in na avtomatiko, tako da so pa tut zadnje luči ugasnjene. to bo pa šele problem, ko jih policija ustavlja, zaradi neprižganih luči, nastavljene imajo na avtomatiko vendar prižgane. zakon bo treba temu prilagoditi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.