Avto
132 ogledov

Ženske na kolesu negativno odstopajo pri eni stvari

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 16:14 15.maj 2017.

    moja osebna izkusnja je, da so v prekršku veliko bolj predrzne in nesramne, ker futrajo svoj ego svobode in emancipacije. morda kompezirajo šikaniranje na delovnem mestu, ki v Sloveniji ni tuje. kdo bi vedel. moski tudi delajo prekrške (nasprotna voznja, ...prikaži več, ogrozanje zaradi nasprotne voznje), vendar je ena ocitna razlika. ženske se veliko manj zavedajo prostora in veliko slabse opazujejo okolico, kot kolesarke. kot avtomobilistke so enakovredno predrzne in izsiljevalske. Ženske so boljse kontrolorke na meji, ker bolje opazijo detajle ampak kot mestne kolesarke precenjujejo svoje sposobnosti veliko bolj kot moski.

  • zdrej 15:34 15.maj 2017.

    Zgleda, da bo tudi ta portal potrebno nehati prebirati. Namreč odgovora iz naslova "Ženske na kolesu negativno odstopajo pri eni stvari" ni dobiti v članki.

  • Lavdan 16:03 15.maj 2017.

    Da si ne bi pokvarile frizure, manj nosijo čelade.

  • jozicamurn 18:26 16.maj 2017.

    Kolesarji/kolesarke samo rinejo in ne gledajo nič in mislijo da imajo prednost povsod ter da imamo mi v avtomobilih oči na pecljih 360°. Rinejo v nasprotno smer in prihajajo iz nasprotne smeri, ko jih sploh ne pričakuješ in ko se ...prikaži več kakšna nesreča zgodi smo pa vedno mi z avtomobili krivi ponavadi, tudi za to, da nek kolesar/ka ni nosil/la čelade. Kolesarska kultura se mora urediti in te kolesarje/kolesarke je potrebno naučiti, da niso sami na cesti. Signalizirajte, da boste bolj videni in pazite malo več na ostale pa bo vse vredu. Nimate velikih mašin kot so avtomobili in kamioni in se tega lepo prosim zavedajte.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.