Slovenija
2078 ogledov

Židan: "Ali bomo utrdili voljo, ali pa jo bo desna vladna večina"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 14:04 09.november 2019.

    Spel se Židan,dosti škode si že naredil.

  • Silva Drevensek 15:24 09.november 2019.

    zdaj vam je spet začela voda v grlo tečti,bi se vi spet zavzemali za malega človeka dragi moji tudi mi pomnimo vaše obljube,od vaših obljub do sedaj ni bilo nič razen sebi ste lepo plače dvignili,tako da naslednje volitve adijo

  • leonardo 15:10 09.november 2019.

    Židan, ne bom te žalil kot moji predhodniki. Vprašal pa bi te, kaj si pravzaprav v vsej svoji karieri, ko sediš v parlamentu naredil za nižji sloj? Veš bil sem tvoj fan, pravzaprav sem bil tudi v tvoji stranki, dokler ...prikaži več me nisi popolnoma razočaral. Prepričan sem bil, da je naloga levih strank predvsem v tem, da se zavzemajo za malega človeka in za dobro , spodobno življenje večina ljudi. Danes pa je večina raja, gospoda pa se vedno bolj redi. Žal, sem razočaran in ne verjamem, da bom še kdaj komu

    • leonardo 15:13 09.november 2019.

      verjel! Vsakodnevne prevare, lopovščine "velikih" in vedno več socialnih podpor me ne bo prepričalo, da delate v dobro večine!

  • izRODEk 15:34 09.november 2019.

    V Sloveniji bo spet lepo, ko SD-ja in SDS-a več ne bo. Stranki, obe isti, kateri temeljita na podpori koristoljubcev in bebcev. Edina sreča je, da so to politične bakterije, ki so po večini že precej stare in odmirajo hitreje kot ostali.

  • Janez_53 15:22 09.november 2019.

    Gospod Židan, morali bi najprej temeljito prevetriti stranko! Razni mlinski kamni, kot je na primer španovija z SDS pri projektu TEŠ6, pa še nekateri podobni, vas krepko vleče navzdol! Vse preveč parcialnih interesov in talanja stolčkov po Omanovem pravilu "Ni ...prikaži več važno, če kaj zna, važno je, da je naš", bo treba enkrat za vselej ukiniti! In nehajte že kot vladna stranka delati stvari s figo v žepu!

  • mirror 13:49 10.november 2019.

    Dragi Židan! Daj razloži kako gresta skupaj TEŠ6, ki ste ga zagnali in vaša nova zelena usmeritev? Politika SD je odvisna od smeti v katero veter piha, mar ne?

  • slovenski95 16:34 09.november 2019.

    Strah Židanovega Dejana je upravičen. Z razpadom te koalicije bodo namreč izčrpane vse možnosti, da bi dobili še slabšo vlado od te, ki nas vodi v pogubo.

  • Avatar praufo
    praufo 15:45 10.november 2019.

    židan, sedaj je čas martinovega, nalije se ga, prekmurci mate dost pjače, vino teče v potokih uživaj in žri v tem življenju, naslednje ne bo tako lepo

  • zorman63 13:26 09.november 2019.

    No, modra glava Židan, dajmo se malce igrat osnovnošolske matematike, prva triada. Kako bo Janša sestavil vlado z tem razmerjem v parlamentu? Potrebuje 46 glasov,..no, dajmo Židan, bo šlo ?

  • matermila 08:54 10.november 2019.

    Bebo je tale Židanov fante.

  • Avatar Minovak
    Minovak 01:47 10.november 2019.

    Kaj imata skupnega rdeča dvorana in kupleraj? Odgovor: pri obeh ti je nerodno, ko greš ven.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.