Slovenija
25 ogledov

Židan: Mercator je orodje za prodor hrvaških izdelkov na naš trg

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bušman 09:10 14.avgust 2015.

    Dejan se zapleta in zapleta ... Če bi želeli kaj storiti bi lahko. Tako pa so, vsaj v primeru M, čakali do zadnjega in ... namerno zamudili. Danes pa se telebajsek diči in kur.. da so opozarjali, bla, bla, bla. Blefer od človeka.

  • tecumseh_1975 10:00 14.avgust 2015.

    O aj je že z dopusta? sem kar malo pogrešal tega klovna. Teflonski Korl kot solo artist mi je kar malo premalo.in PS: iz prve roke lahko temu debilu povem da je v izdelkih ljubljanskih mlekarn za slovenski trg ...prikaži več bore malo slovenskega mleka. večina le-tega gre v izdelke za italijo in francijo,

  • Tupamaros 10:14 14.avgust 2015.

    Bedak,kolhoznik demagog,nakladač.

  • mrki 10:18 14.avgust 2015.

    ajde ne seri ljubitelj turističnih kmetij!! - če je hrana dobra in cena ugodna , me boli k.... od koga je ! Če pa Židan misli da me v moji mdenarnici manj boli če me lupi SLO kmet ali pa ...prikaži več tuj - Bolečina je ista. Nismo več v socializmu - pa ne mi nabijat o nacionalnem interesu.

  • valerijakregar 10:21 14.avgust 2015.

    nesposobni ritoliznik brez konkurence, ščiti drugega nesposobnega ritoliznika.uboga zlovenija ob takih vrhovnih kekcih !kar ste volili, ste dobili !tudi cmeraja in kahla !!

  • h3o 13:20 14.avgust 2015.

    Ali gospod Veber pričakuje, da mu bomo v skrajno desničarski stranki SDS dajali potuho? On je bil eden izmed državotvornih kršiteljev ustave kljub opozarjanju! Veber, kot vidite, so vam VAŠI zabili nož v hrbet, kaj ste pa pričakovali drugega?

  • h3o 13:34 14.avgust 2015.

    Ali ni alenka bratušek imela prste zraven pri prodaji merkatorja? No sedaj pa na policah merkatorja kupujemo ''šećer''

  • tecumseh_1975 14:10 14.avgust 2015.

    vse skupaj je čista demagogija... verjetno ni nikoli pogledal kje so narejeni izdelki, ki jih Meractor prodaja pod svojo blagovno znamko. Namig: ne v SLO .

  • Hi5 14:36 14.avgust 2015.

    Zelo lahko je tole rešit. Ne kupovat v Mercatorju, če pa že, kupujte čim več Slovenskega in nič hrvaškega.

  • TOLAR 16:34 14.avgust 2015.

    In kaj bo če 20 let Slovenskega NIČ SRAMOTAA!!!

  • pesekinmorje 18:14 14.avgust 2015.

    Ne zavajaj ker to sploh ni res: izdelki LM so iz SLO mleka ... bolj pa me skrbi dejstvo, da si HR Dukat dobesedno lasti LM (poglej si njihovo spletno stran) pa čeprav je bila preko njih le opravljena finančna ...prikaži več transakcija Lactalisa.

  • slajan 19:00 14.avgust 2015.

    Tako je! Sicer je v Mercatorju zaposlenih kar par 1000 delavcev, vendar bodo vsi našli delo v slovenskih podjetjih kot so TUŠ, JAGER itd. Bojkot 100%.

  • Ferluci 21:34 14.avgust 2015.

    "Židan: Mercator je orodje za prodor hrvaških izdelkov na naš trg.." Joj, kako pameten možak. Njegova inteligenca, da je to ugotovil, je zavidanja vredna.

  • jakec1575 21:42 14.avgust 2015.

    Ne razumem v cem je problem. Prehrambeni grozd naj ustanovi zadrugo po modernem vzoru, kjer bodo lahko prodajali le slovenski pridelovalci. Če bodo ljudje zagrabili bo vse prezivelo. ce ne bodo, bo pac slo vse zugrund. Mrecatorja ni vec. Šel ...prikaži več je. Čas je za popravni izpit in novo zadrugo, kjer bo lastnistvo razprseno in dobro vodeno. ne vidim problema. imamo znanje in sposobne ljudi.

  • jezero 06:59 15.avgust 2015.

    Ni države na svetu, ki bi prodala svojo osnovno trgovsko verigo, kjer so Slovenci lahko prodajali svoje proizvode. Hrvati nas tako držijo za goltanec! To ni samo kretensko; to je veleizdaja slovenske politične elite. MRAMOR; JJ; CERAR. Skrajni škodljivci ...prikaži večci in izmečki. Od slovenskega naroda boste dobili plačilo; samo, da ne bo prehudo.

  • jezero 07:02 15.avgust 2015.

    Zaradi kretenskih Mramorjev naj Slovenci postavljajo novo prehransko veigo? In kaj s to Mramorsko podgano?

  • matermila 08:07 15.avgust 2015.

    Da je blefer,ni bilo težko ugotoviti,saj v vsem slovenskem političnem sranju,ne najdeš enega samega,ki to ni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.