Magazin /magazin/vip
496 ogledov

Življenje zaročenca Savine Atai viselo na nitki

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 07:23 09.februar 2017.

    Kakšna samopromocija! Naj Savina piha medicinski zvok za razum!

  • Bozidar.Frelih 07:32 09.februar 2017.

    Očitno je bila prava drama! S kom že ? Tudi na Slovenskih novicah pišejo o tem. Hvalabogu bomo verjetno na kanalizaciji zvedli vse podrobnosti o tem za Slovenijo in človeštvo tako pomembnem osebku. Mimogrede, včeraj je v Sloveniji umrlo kar ...prikaži več nekaj ljudi. Življenje je pač smrtno nevarna stvar.

  • matz 09:11 09.februar 2017.

    medicinski zvok... ne morm verjet. zakaj je rabu sploh v bolnico, saj bi to lahko doma porihtal vse... malo bi popihal in bi blo

  • matermila 11:36 09.februar 2017.

    Slovenska nutricistka in strokovnjakinja za obrazno jogo Savina Atai.Strokovnlakinja za obrazno jogo?Ja pa kaj še,spet ena nategunka naivnih Slovenceljnev?Pa mal pihanja medicinskih zvokov,a ne,pomaga da spregledaš,da te je nekdo spet nategno za evre.

  • kapibara 14:28 09.februar 2017.

    Nekoč mu je pa življenje viselo na popkovini..- torej je že navajen na nabuloze..

  • Majazmaja 15:18 09.februar 2017.

    Giorgios: ''Celo noč sem pihal medicinski zvok za jetra, ki si me ga naučila." -> HAHAHAHAHAHAHA N.E. M.E. J. Tipu se meša, tako kot njegovi Savini ...

  • wolf.ata 00:50 10.februar 2017.

    Ja, in kaj pa narod, ki dela po 12, 16 ur in zraven plače nima za hrano banda, samo preseravanje, za tekoč trak na normo, pa jim ne bo več tumhajt šel po glavi in kurbarija, poglej si malo drugače ...prikaži več bolane ljudi na onkološkem pa to

  • JONIJONI 22:19 10.februar 2017.

    Ne me basat, kaj takega že dolgo ne!

  • JONIJONI 22:21 10.februar 2017.

    Čudno, da ni že doma to zaigral!? Zakaj je šel v bolnišnico??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.