Šport /sport/kolesarstvo
45816 ogledov

"Zadevo jemljemo skrajno resno, storilcem smo za petami"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:30 05.april 2024.

    Sem mislil da imamo samo doma živalske navijače

    • munja 09:12 05.april 2024.

      garancija, ne žali živali! Nekateri navijači so podivjana horda, ki nima v glavi vse pospravljeno.

  • munja 09:21 05.april 2024.

    Ne vem, kako bi se počutil navijač, če bi bil na mestu kolesarja, golazen ena!!

  • ferdopis59 12:27 05.april 2024.

    Če pogeldamo kaj se dogaja v svetovni družbi je nižje od dna. Povsod je dovoljena anarhije družbe. Trenutni voditelji družbenega sistema dovoljujejo vse kar masi ljudi paše za negov EGO. Posledica vsega tega je, da vsak dan beremo o kriminalu ...prikaži več in ljudeh popolistih na svetonih in lokalnih novicah. Malo je v tem resnice, Hamingway je zapisal:"Na zahodu nič novega!" in to še danes drži. Zahod in kapital sta same v sebe zaverovana in napuhla (prevzetost in pristranost).

  • Toma 19:49 08.april 2024.

    Nobene škode! 1 fuknjeni rekreativc manj na cest, he-he!

  • satir 07:34 05.april 2024.

    edini problem je ta, da kolesarji ne plačujejo cestne takse tako kot ostali vozniki, lahko pa za pol dneva blokirajo promet po polovici občine ali države, ostali uporabniki pa naj se znajdejo kot vedo in znajo. včasih ne moreš domov, ...prikaži več včasih ne moreš v Službo. Sploh ko je na obali takšna dirka ali pa tudi maraton in podobne množične obsesije. Vem da me boste popljuvali, ampak ljudje imajo težave zaradi tega. Drugače pa je sovraštvo navijačev dno navijaštva. Podobno kot na fuzbalu

    • munja 09:15 05.april 2024.

      satir, ti si pa res za hece. Ne moreš v službo!? Tistih nekaj minut, ko je cesta zaprta, te pa res ne bo pobralo, saj ni zaprta cel dan, pa še kakšen obvoz se najde, a ne??

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:47 05.april 2024.

      satir,le pazi,da ne boš padel s kavća in si zlomil ključnico,kreten zahojen!!!

    • satir 13:23 05.april 2024.

      Saj jaz tudi kolesarim in sigurno sem manj na kavču kot pantani2, vendar zaradi mene ceste ne zapirajo, in še enkrat "munja" ko je na obali maraton ali kolesarska dirka je zaprto ves dan ali celo dva, odvisno od prireditve, ...prikaži več tako da nimaš več kje parkirat ne pridet domov moreš domov, kot sem rekel.. Očitno večina folka ne more kolesarit da ni v gužvi, da ne tekmuje, da se ne razkazuje, kdo ima boljšo opremo...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:54 05.april 2024.

      Malo morgen,letno naredim med 10.000 in 15.000km + večinoma se vozim s kolesom v službo ob lepem vremenu!!!

    • munja 15:06 05.april 2024.

      satir, nisem še slišal, da bi bile zaradi maratona ali dirke dva dni zaprte ceste. Kaj potem ljudje, ki ne morejo domov, spijo v hotelu?

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:46 05.april 2024.

      munja,satir je kavč mojster,verjetno 40kg pretežek,tiča verjetno že par let ni videl,zato mu je edina tolažba ta,da pljuva čez vse rekreativce!!!

    • satir 11:03 24.april 2024.

      hehe bravo Pantani

  • rd2dmk2 09:13 05.april 2024.

    spivom ga je . pa pivo je polno kalorij, vitaminov, to je boljše kot tiste čobodre ki jih imajo v bidonih. le hvaležen bi mu moral bit. aja a se spomnite tistega kolesarja, ki je zlil vse pijače na kontrolni ...prikaži več točki, da tekmeci niso prišli do osvežitve. no keri z lepši primerek ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.