Slovenija
4303 ogledov

DSO Grosuplje: Sorodnika udarila in to predvajala na spletu

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:11 11.januar 2024.

    Ga je tepla, ker ji ni hotel prepisati svojega premoženja???

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:47 11.januar 2024.

      Ni 2x za rečt!!!

    • Pepe007 14:54 11.januar 2024.

      Nič ne piše o pogledu druge strani, zato je nemogoče špekulirati. Ampak, če špekuliramo o dediščini, potem dajmo še o čem drugem. Najverjetneje je napadalec samo žleht. Ni pa nemogoče, da je bil napadeni žleht, ko je bil pri močeh ...prikaži več in je trpinčil šibkejše, sedaj pa se je scena obrnila. Sumljivo mi je zaradi predvajanja na spletu. Lahko bi bili kaki stari grehi in dokaz, da je prišel čas, da se zanje plača.

    • Avatar NickMason
      NickMason 17:19 11.januar 2024.

      pepe007,👏,točno tako,imam od tete moža v dso ,ki me nikdar niti pogledal ni,pa smo bili sosedi,zdaj pa sprašuje kdaj bom ga pršu obiskat,odgovor je bil nikoli.Kakor seješ tako žanješ ,tako je in še bo,karma je vedno prisotna,nikoli še ni bila ...prikaži več žlehnoba poplačana.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 17:41 11.januar 2024.

      Nick mogoče pa mož tvoje tete želi da prideš na obisk , da se ti opraviči in zapusti del svojega premoženja. Nikoli ne boš vedel , če ga ne obiščeš..😂

    • Avatar NickMason
      NickMason 17:46 11.januar 2024.

      Bi mi že njegova hčerkla potem to rekla ,ni panike ,saj nisem jaz skregan,niti ne gane me ,še manj pogrešam njegovo družbo.

  • MaloNor 15:35 11.januar 2024.

    Da to objavi na spletu, pa ne more biti čisto čist.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 16:12 11.januar 2024.

    Recimo da je udarec lahko do neke točke razumljiv ampak je popolnoma NESPREJEMLJIV. Objava na družbenih omrežjih je popolnoma NESPREJEMLJIVA in enako NERAZUMLJIVA, RAZUMLJIVO pa bi moralo biti , da gre ta oseba , ki nima vse pošlihtano na podstrešju ...prikaži več vsaj za kakšen teden na opazovanje na zaprt psihiatrični oddelek

  • munja 16:57 11.januar 2024.

    Ne podpiram nobenega nasilja. Ker pa ne vem ozadja, ne bom nič komentiral.

  • Kmodri_ 16:12 11.januar 2024.

    Sedaj je jasno. Vsak posranec mora končati v DSO! Le tako bo dobil kar si zasluži po karmi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.