Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
21488 ogledov

Cene elektrike: Tako nas bo usekalo, ko nas bo država nehala ujčkati

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stane Adamič 08:37 30.november 2023.

    Poceni energijo iz Krškega je čudežni deček prodal vnaprej, pobasal dobičke, sedaj ko so se razmere spremenile pa plačujemo najdržjo elektriko v Evropi... VRHHHUNNNSKI menedžer???? je rekla Klakočarjeva.

  • lojs 08:18 30.november 2023.

    naslednje položnice bodo v bitkojnih, hse mora izplačat nagrado za svojo nesposobnost ... zadeva smrdi bolj, kot si mislimo in vsekakor se obeta še ena afera

    • Pišmevuh 12:04 30.november 2023.

      Naštelan posel.

    • lojs 13:28 30.november 2023.

      vse to kar tumbajo s temi rusi, se mi zdi precej malo verjetno ... po mojem gre za podatke, ki so obremenilni za gen-i , druge logike ne vidim ... izbrišimo vse sledove

    • kapibara1 18:13 30.november 2023.

      Afera kot elektro z Balkana, koder je ponovno vmešan golob.. pa vse tiho je bilo..

  • jakec42 08:40 30.november 2023.

    Zgradili smo elektrarne,preprodajalci pa nam naše zaračunavajo kolikor jim paše!!!

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:25 30.november 2023.

      Drži

    • Avatar torolino
      torolino 10:27 30.november 2023.

      Preprodajalec je ta, ki ste ga mnogi volili🤮

    • Avatar Minovak
      Minovak 10:51 30.november 2023.

      Nihče vam ne more dati več, kolikor mi lahko obljubimo. (Večni slogan levičarjev) A ne, perjad...

    • optimist11 12:43 30.november 2023.

      Nikdar ne morete narediti toliko kot lahko mi pokrademo. (desnica)

  • ico8 07:57 30.november 2023.

    Ja, bravo, sedaj vsaj vem, kaksna bo ta obljubljena „pocenitev“ elektrike, hahahihihehe…

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:23 30.november 2023.

    Zdaj bodo spraznili vse hranilne račune na banki

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 14:27 30.november 2023.

    Mater vam glupo prikletno, spet jamranje brez razloga...Poglejte si grafe in primerjave v EU, pa boste videli, da smo med državami, ki imamo nizko ceno energije... https://qery.no/consumer-energy-prices-in-europe/

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:18 01.december 2023.

    A ni tako,da mi državljani odločamo o vsem,saj tako zatrjujejo na volitvah,pi kaj smo mi ene budale

  • sandi76 18:34 30.november 2023.

    Če nam razlagajo, da bo znesek na položnicah večji za 5%, se lahko pripravimo na podražitve v višini 20-30 % !

  • vojko19 21:40 01.december 2023.

    Zanima me če je tukaj kakšen ekonomist? Prosim da mi objasni zakaj se draži elektrika saj voda v savi soči dravi .... se ni podražila, imamo sončne vetrne elektrarne ne vidim razloga za draženje daljnovodi so še komunistični novih je ...prikaži več bolj malo. Elektrarne tako financira država se pravi mi se pravi da ceno postavi država to smo zopet mi in če ni tako država ni naša ampak njihova!!

  • Avatar Leon
    Leon 09:48 30.november 2023.

    Kupite električni avto .Elektro lobiji testirajo folk .Menda čez 50 let ne bo več nafte ?

  • hudini 10:59 30.november 2023.

    In največ se bo podražila nižja tarifa.Zelo stimalitivno,in oni lapajo da naj porabljamo elektriko ponoči,jo bojo pa ravno ponoči največ podražli,razumi če moreš

  • optimist11 10:52 13.december 2023.

    Da vam opišem dan preživet v bivši Yugi. Delo 8 ur , nekaj se je naredilo glede na to koliko tovarn, šol, bolnic..je bilo zgrajeno. Popoldan športne dejavnosti , ki jih je organiziral in plačal sindikat/firma - odbojka, košarka , ...prikaži več mali nogomet, namizni tenis...Po športu kakšno pivce in potem domov. Kdor je imel partnerja ali otroke so bili zraven. Potem sex in spanje in tako se je ponavljalo, dokler nismo prešli v demokratično družbo z vsemi pravicami.

    • optimist11 10:56 13.december 2023.

      pardon, pozabil bistvo. O elektriki nismo imeli časa niti želje razmišljat saj smo kuhali na plin, kurli pa "kuln".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.