Magazin /magazin/film-glasba-tv
43 ogledov

Znano, kdo bo Slovenijo zastopal na Evroviziji!

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pje 22:24 24.februar 2017.

    Nikak! Kakšne mamo to strokovne žirante? Pesem more ite v vuho ne pa to. Pa to že na začetke pesmi začneš dremati, ki pa še je konec.

  • ljimonad 10:09 25.februar 2017.

    ma nehajte že z tem, oprostite sran... ta ema se vrti samo zaradi egoističnega ali bolje rečeno mazohističnega odnosa zabavnega programa, kateri je poden podna. Zapravljati toliko denarja za to kar ni ničemer podobno in gledati Galuniča kako želi prekositi ...prikaži več svojo učiteljico Molkovo, je zares kakanje na kvadrat. kdo pa bo sedaj skočil v zrak ko poslušamo na "velikem Slovenskem spektaklu" ki si ne zasluži niti imena vaška veselica, same pesmi v tujem jeziku, kot da bi gledali izbor Velike Britanije ne pa Slovenije. A dokler bo lahko o tem odločal Galunič in njegova svita, pač tako bo, še sreča pa je da imamo daljince in tega mučenja oziroma ne festivala ne rabimo gledati vsaj ne od začetka do konca.

  • wester62 22:18 24.februar 2017.

    saj ne morem verjeti.najslabši v finalu zmaga,pa to ni res ali rtv kuhinja pa zares deluje.se še spomnim ko je bil na evroviziji in ob njegovem nastopu sem mislil da je pogreb in ne evrovizija.

  • McClain 23:30 24.februar 2017.

    še eden v vrsti TV kuharskih šovov :-)

  • perek222 23:35 24.februar 2017.

    slučajno dam na Slo in vidim mrkega seljačino kako se drži za jajca,.in potem zvem da je to slovenski zmagovalec evrovizije..jao.vsa slava žiriji;gluhi in slepi!kuhna!sramota kako poceni ste folk napizli

  • ode 05:51 25.februar 2017.

    Zmagalo je muslimansko ime in poreklo pevca.

  • Avatar krojac
    krojac 07:36 25.februar 2017.

    Bedno za veliko denarja

  • znalec 08:07 25.februar 2017.

    bravo omarček, zmagal si in se boš lahko tudi legalno omožil ali pa oženil, kakor bo želel tvoj partnerček glede na vlogo v družini, kot aktivv ali pa pasivc, koker vzameš imaš v riti

  • matermila 08:17 25.februar 2017.

    Pogrebna slovesnost se je začela.Pa še s to glupo frizuro nas bo sramotil.Lep dan želim,vsem ki ste glasovali in bili nategnjeni.Tega jamreka ne bi želel niti na svojem pogrebu,čeprav ga ne bi slišal(bi pa verjetno druge spravil v slabo voljo)

  • Harrison 08:32 25.februar 2017.

    Kot bi gledal toplovodni show, Mario, pa naprej Naber ... Res je vse skupaj poden od podna. Sicer pa, če pomislite malo širše, kaj pa je sploh Eurovizija. Ti meni jaz tebi, komu pa je mar za dober slišen komad. ...prikaži več Se mi zdi kot da bi gledal otroški vrtec, kdo ima raje koga.

  • Štefan Sobočan 09:56 25.februar 2017.

    NIKA IN PREKMURŠČINA - Ker sem lokalpatriot, je bila moja favoritkinja Nika Zorjan. Po drugi strani pa sem bil na trnih (dvom), ker je pela v prekmurščini,ki je niti Prekmurci ne razumemo, ker imamo tolikooooo poddialektov. Peti bi morala v ...prikaži več angleščini, ker bi se potem bolj približala prvemu mestu. Sicer pa tudi peto mesto šteje, ker ni - zadnje!

  • Anita Sadek 10:47 25.februar 2017.

    Nikoli ne bom razumela zakaj ob vseh naših izvajalcih,ki so mimogrede boljši od nastopajočih na EMI, za gosta povabimo Hrvata??????

  • znalec 23:56 25.februar 2017.

    je tale možic član ISIShttp://www.delo.si/novice/kronika/potrjena-obsodba-omarja-naberja-za-spolno-nasilje-nad-tudentko.htmlbog ne daj ta bi to bilo res, ga čaka nafaka, ne pa device

  • antitrust 22:41 24.februar 2017.

    RTV , marš u 3pm !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.