Slovenija
9989 ogledov

Znano, zakaj je prišlo do izliva gnojevke pri Postojni

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 19:09 28.februar 2024.

    Kdo je opravil nadzor in prevzem ob izgradnji tega projekta za gnojevko ? NIHČE .

    • Avatar Leon
      Leon 19:10 28.februar 2024.

      Doma postavim nadstrešek za avto in zahtevajo nadzornika ?

    • rd2dmk2 19:27 28.februar 2024.

      saj ni problem pregledat ob izgradnji. problem je lahko da se izračun naredi za maso, ki sega 4.2 m visoko in j e v tekoči obliki. potem se pa v laguno nasipa trd gnoj in zraste v piramidno visino preko ...prikaži več roba. in je . no to pa prepuščam vaši domišljiji

    • SlavkoKrizman 20:01 28.februar 2024.

      Očitno sta bila oba zraven, da točno vesta kaj se je zgodilo in kako.

  • jakec1575 21:52 28.februar 2024.

    zabil je v zemljo betonske plosce in pofugiral. ni ne gradbenega ne nic. da mi tud en kmet vec ne pisne cez c0. c0 je najnovejsi ferrari proti tem seratorjem. 2500 za gradbeno in 2000jurja za pzi si prisparal. naj ...prikaži več kurac placa sanacijo za lahkomiselnost. po novi eu direktivi bodo odlagalci komunalnega blata in takile svojeglavi amaterji odsedel 10let.

    • zdrej 08:01 29.februar 2024.

      En objekt je padel in sedaj morajo biti vsi tiho? Nima smisla. Potem mora politika na 30% plače, kolko so oni naredili zajebov.

  • optimist11 20:55 28.februar 2024.

    To9 kar pišete se videlo že iz prve objavljene slike. Loji!

  • Friderik1950 06:35 29.februar 2024.

    Ne razumem, kaj se tako dolgo odlaša z ugotovitvami. V komisijo dva kmeta, zidarskega mojstra, gradbenega inžinerja, ki bi malo izračunal in enega biologa, ki bi malo pogledal v epruvete in bi imeli poročilo v dveh dneh. Pri vsej stvari ...prikaži več pa ne razumem, kaj je po moji oceni nekoliko moteni kmet mislil s hrambo za en olimpijski bazen gnojnice, ki bi tako končala na tem področju in kako je ta po moji oceni nekoliko moteni kmet lahko ougovarjal oceni poveljnika civilne zaščite, - noro.

  • Ender3 20:00 28.februar 2024.

    Sem naivno misli, da je že vse znano. Pri nas vse preizkave trajajo in sproti pozabijo..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.