Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
28 ogledov

Zoran Janković poražen. Na referendumu.

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trsten 09:35 26.marec 2012.

    Upam, da ga če letos zaprejo v preiskovalni zapor zaradi begasumnosti.

  • Tupamaros 23:14 25.marec 2012.

    Za župana je lahko glasovalo tudi 10500 "tujcev" s stalnim bivališčem, ki nimajo državljanstva. Na referendumu to ni bilo mogoče. Zato poraz. Volitve za ljubljanskega župana so pokazale, da je 60% ovac volilo za svojega čobana. Na žalost tistih poštenih ...prikaži večh in razsodnih Ljubljančanov. Podobno bo na volitvah za predsednika države. Takšen je pač vpliv the Grey Uncles..UDB-a press.

  • Žurnalček 23:39 25.marec 2012.

    Stokrat sem ti rekel , da je za tvoj NIC dovolj prve tri ćrke sedanjega ! In ne žali Ljubljanskih domorodcev v 4 koleno . Trenirkarji bi ti rekli seljaćino , jaz ti povem, da ti tudi nisi mogel glasovati ...prikaži več ker nisi iz LJ , ampak iz PM , tko k je tvoj Firer .!

  • Žurnalček 23:45 25.marec 2012.

    Jaz sem šel ob 20h pred magistrat, popil dva pirčka, odšel na sprehod, se vrnil, čestital že ob 21h Velikemu Županu Ljubljanskemu , da ne čakamo predolgo rezultatov, pojedel še 2 palačinki z nutelo in poplahnil z belim vinčkom. Ob ...prikaži več Ob 22.10h poslušal še zahvalo Velikega Župana Ljubljanskega in odšel domov!

  • Vera 06:45 26.marec 2012.

    Tupamaros, če si v bivši SFRJ koga zmerjal s čobanom je bilo to zelo drago. Imam grenke izkušnje iz tistih časov. Spadaš med poštene in razsodne, ali si zgolj neolikan ?

  • Ivica Milenković 09:23 26.marec 2012.

    jankovic je car ostali hlapci pa se skrijte banana republika

  • dd 14:16 27.marec 2012.

    Jankovića bodo prej ali slej zaprli. Če ne naši, pa tuji!!

  • veber 07:19 26.marec 2012.

    Žal je homofobna predvolilna kampanja nasprotnikov zakrila pomisleke nekaterih, sicer zelo liberalnih, volilcev o zakoniku, npr. tisto o cepljenju, itd. Vendar se o tem ni govorilo, ker se je vedno zavilo le za ali proti homoseksualcem.

  • Ronald Reagan 08:23 26.marec 2012.

    odklenkalo vam bo, požeruhom na volilni račun. ne bo več velikih pojedin in Danijele. Zdaj bo tvoj čobanski führer moral začet vračat nakradeno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.