Slovenija
243 ogledov

ZPS: Prekinitev naročniškega razmerja računajo celo v primeru smrti

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • badumtss 12:29 07.julij 2015.

    (Mi) ljudje pač ne razumemo, da nas podjetja, politiki itd. potrebujejo, da preživijo. In dokler tega folk ne skapira, ne bo nič drugače.

  • Avatar čavez
    čavez 16:30 07.julij 2015.

    Iznajdljivost Slovenske lopovščine ne pozna meja, znajo tudi kmalu mrtvi prejeti račune za bivanje v peklu in nebesih.

  • kontrahan 11:38 07.julij 2015.

    Iste pijavke so kot banke, ki ti tudi vse zaračunajo. Rečeš dober dan pa si on 10 ojrov.

  • korli 13:10 07.julij 2015.

    jebat jim mater oderuško telekomovsko

  • wingspan15 13:45 07.julij 2015.

    Telekom je res car, kar se tiče zaračunavanja storitev. Tudi meni se je to zgodilo. Ob mamini smrti sem jim morala dostaviti mrliški list, potem pa sem morala še plačati odklop. Sem se pritožila, vendar nisem dosegla nič.

  • Ferluci 13:55 07.julij 2015.

    prej komunistična, če misliš na Telekom.

  • davidoff 14:11 07.julij 2015.

    Dediči dedujejo tudi dolgove ne le imetja.

  • wingspan15 14:12 07.julij 2015.

    Ne bi rekla, da gre za dolg, definitivno pa gre za okoriščenje Telekoma.

  • Papaja Popi 14:33 07.julij 2015.

    Mrhovinarji ...........................

  • Papaja Popi 14:34 07.julij 2015.

    Ferluci, daj že nehaj z temi rdečimi .......................

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:27 07.julij 2015.

    A ni že smrt samo po seb dovolj veliko plačilo? Je treba še dodatne stroške nabijat pa kaznovat sorodnike za smrt? Ja ok dedujejo se tud dolgovi ampak da se pa z smrtjo samo naredijo dodatni dolgovi je pa višek ...prikaži več nespoštovanja do umrlega!!!!

  • maresem 13:51 07.julij 2015.

    Banda požrešna kapitalistična!!!

  • davidoff 14:59 07.julij 2015.

    Tudi odklop ali priklop merilnega mesta elektrike se plača, pa se nihče ne pritožuje. Mobilna telefonija je očitno dežurna panoga za ves gnev. Osebno so se mi stroški za mobilno telefonijo v zadnji letih zmanjšali več kot za 60%, s ...prikaži več tem da uporabljam veliko več storitev. Če bi se druge storitve in pa dobrine v zadnjih letih toliko pocenile, bi zelo lepo živeli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.