Slovenija
5459 ogledov

Občani napovedujejo proteste, postavljanje živih barikad in zapor

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 21:31 09.oktober 2023.

    Hja, poleg TNP bomo dobili prvi rezervat! Ja, no saj ga že imamo!

  • Avatar NickMason
    NickMason 21:20 09.oktober 2023.

    Ko bo zadnji ukrajinc padel pride evropa na vrsto,pa se treba pripravit

  • Željko 21:47 09.oktober 2023.

    Postojnčani vadišče Poček je bil tam pred vami in ves čas veste kje ste. Tako da če vam kaj ne paše vrata so odprta

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:23 10.oktober 2023.

      Budala!!!

    • SlavkoKrizman 07:09 10.oktober 2023.

      Željko....ne piši neumnosti o stvareh, ki se te ne tičejo....pridi za par dni v postojno, pa potem pametuj

    • Plavi-mil 08:22 10.oktober 2023.

      Rajši postavite vaške straže in barikade za nezakonite migrante, ti vas pa ne motijo, motijo vas vaje za OBRAMBO SLOVENIJE, Poček je bil in bo.

    • SlavkoKrizman 13:28 10.oktober 2023.

      Plavi....ne motijo nas vaje za obrambo, motijo nas tuji vojaki na NAŠEM ozemlju, kar je zame agresija....zraven pa še ves ropot do poznih ur...a si še eden od tistih, ki ne živi na tem območju in pametuješ?

    • SlavkoKrizman 13:29 10.oktober 2023.

      Poček je bil za NAŠO vojsko, ne za jebene TUJCE

    • Plavi-mil 14:07 10.oktober 2023.

      A misliš, da ko ne bo tujcev bo pa mir? Agresija je na Ukrajino, si pomešal malo.

    • SlavkoKrizman 14:27 10.oktober 2023.

      Ja bo, ker NAŠA vojska nima toliko težkega orožja, da bi celo leto vsak dan nabijala. Zame je tuj vojak na NAŠEM ozemlju agresija. Ukrajina si je pa sama nakopala sranje, kaj pa nastavjajo rit amerikancem

    • Željko 19:35 10.oktober 2023.

      Še enkrat če vam ne paše da ste v Postojni se odselite. Isti ste kot tisti ki se preselijo na vas zraven kmetije pol leta zatem jim začnejo pa smrdeti sosedove krave ali pa se preselijo poleg cerkve pa jih ...prikaži več potem moti zvonenje. Navadni pizdeki ste. Jaz bi še bolj nažigal na Počku največ ponoči

    • SlavkoKrizman 19:51 10.oktober 2023.

      Nekateri nimajo možnosti odselitve. Me prav zanima kdo si in kje živiš. Če ti pokanje toliko paše...zakaj se ne preseliš blizu počka, pizdek.

    • Željko 20:07 10.oktober 2023.

      Slavko vadišče Poček je bilo tam preden si se ti v jajcih guncal. Kot sem rekel nekam pridete ali pa so bili tam že starši mladim pa to ne paše. Pa kaj mislite da bo država sam na strune nekih ...prikaži več civilnih iniciativ igrala

    • SlavkoKrizman 20:31 10.oktober 2023.

      17000 nas je bilo proti počku , In ja Poček je bil tam preden sva se oba rodila. In da, država nas BO poslušala.

    • Željko 16:30 11.oktober 2023.

      Slavko jebote da te ne bo. Pa kaj mislite da ste. Lohka ste vsi pa državnega edinega tako velikega vadišča ne boste ukinili. Drekači. Ker to je zadeva državnega pomena in če bo treba bomo ostali državljani glasovali da Poček ostane

    • Željko 16:31 11.oktober 2023.

      Zato pa gre država v kurac ker folk misli da jo lahko upravlja

    • SlavkoKrizman 20:30 11.oktober 2023.

      Poečk da, za NAŠO vojsko. Tvoji NATO paraziti imajo pa lahko vaje v tvojem stanovanju/hiši.In da, država nas BO poslušala, tako, kot je Italija poslušala svoje državljane in prepovedala vaje. Da, skupaj se lahko marsikaj doseže. Pridi živet na Poček ...prikaži več pa potem kokodakaj.

    • Željko 07:18 12.oktober 2023.

      Ker imamo take drekače ala ti, zato je naša vojska oz cela Evropa v razsulu. Mogoče bi vam pred leti še kaj uspelo pred vojno v Ukrajini sedaj pa se cela Evropa zaveda da imamo vojsko v podnu. In bo ...prikaži več šlo veliko veliko za vojsko in niti govora ne bo o kakem zapiranju vojaških vadbišč. Kvečjemu se bo Poček povečal vsaj do tvojega dvorišča mogoče ti pa celo tega vzamejo ker bo to javno dobro in boš šel potem na mirno lokacijo v zgornjo Kungoto

    • Željko 07:19 12.oktober 2023.

      In dobro ves da je to res. Toliko kot se dela sedaj na vojski in se še bo ni bilo še nikoli po drugi svetovni vojni

    • SlavkoKrizman 12:55 12.oktober 2023.

      NAŠA vojska in vaje me ne motijo...kolikokrat moram napisat...glede javnega dobrega: NATO se ne meša v interne konflikte zveze, torej: če nas napade I ali HR smo sami...če nas napade H bo mogoče NATO kaj pobranil(veliiik mogoče) A pa pomoje ...prikaži več ne želi vojne z nami...

    • SlavkoKrizman 12:56 12.oktober 2023.

      Če pridejo rusi do nas, bo pa vse že odločeno:torej kaj imajo TUJI vojaki za delat vaje na NAŠI zemlji? Na hrvaškem imajo precej večji poligon pa naj NATO tam izvaja vaje.

    • Željko 17:40 12.oktober 2023.

      Problem Evrope in zahodnega sveta je preveč demokracije katera uničuje narod. LGBT skupine in njihove pravice

    • Željko 17:41 12.oktober 2023.

      Te skupine so produkt demokracije

    • SlavkoKrizman 18:47 12.oktober 2023.

      ne menjuj teme.

    • Željko 11:47 13.oktober 2023.

      Ne menjujem teme tudi ti imaš v glavi da lahko vse dosežeš kar se ti zaljubi. Kot sem dejal preselil si se hipotetično blizu kmetije ki je tam že stoletja in sedaj ti drek smrdi. Tipično slovensko

    • SlavkoKrizman 12:50 13.oktober 2023.

      Tukaj sem se rodil in ne priselil. Smrdi mi TUJA vojska na NAŠEM ozemlju in zraven mi smrdi še njihovo onesnaževanje NAŠE PITNE VODE in okolja. Ti pa pač govoriš iz drugega konca slovenije in uživaš v miru in tišini.

    • Željko 14:01 13.oktober 2023.

      Dragi Slavko ni kraja na svetu še manj v Sloveniji kjer ne bi bilo težav. Ali je to smrad, prah, cerkveni zvonovi, veterne elektrarne, ... Povsod je nekaj kar človeku ne ugaja ker taki smo ljudje - Slovenci. Vprašaj npr ...prikaži več domačina Portoroža kaj mu gre na k... pa ti bo hitro povedal sploh tisti ki nimam nobenih dobičkov iz turizma da mi gredo na k... turisti in tako dalje

    • SlavkoKrizman 16:19 13.oktober 2023.

      trije pijani turisti niso isto, kot bombe, rakete in ostale zadeve. Ne mešaj bučk....Se pa strinjam povsod so problemi. Cerkveni zvonovi so omejeni z glasnostjo in kdaj lahko zvonijo.(samo za primer)

    • Željko 20:17 13.oktober 2023.

      Niso tukaj trije pijani turisti ampak vsakodnevno večurno prebijanje do delovnega mesta zaradi turistov naprimer. In kot vi ki zahtevate zaprtje vadbišča bi lahko Primorci zahtevali da se morje zapre za turiste. In kam potem pridemo če bi vsak dosegel svoje?

    • SlavkoKrizman 05:21 14.oktober 2023.

      Večurno prebijanje do delovnega mesta vsak dan...ma dej no...ne piši neumnosti...

    • Željko 12:28 14.oktober 2023.

      Da v času turistične sezone če uporabljaš avtomobil.

    • SlavkoKrizman 18:14 14.oktober 2023.

      Primerjaj turistično sezono s tem: https://www.pivka.si/objave/35

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.