Slovenija
2707 ogledov

Minister pričakuje burno razpravo, kritiki skočili v zrak

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ivo5 15:28 04.april 2023.

    Se zelo strinjam, da je treba osir Zavoda za zdravstveno zavarovanje (ZZZS) predreti. Kajti trenutno so nedotakljivi in manipulirajo z največjo malho v državi. Ko bomo še slišali, kakšne plače imajo zaposleni in vodilni, nas bo kap...

  • Ender3 15:28 04.april 2023.

    Vroče bo, ko se gre za denar, škarje in platno..! Upam le, da se bo kaj spremenilo četudi samo v naši miselnosti.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:41 04.april 2023.

    Prvo naj zmanjšajo število tistih, ki vlečejo najvišje plače za nič dela, nato pa naj se začnejo ukvarjati s tem kako bomo imeli vsi možnost dostopa do zdravnikov, zobozdravnikov in podobno. Naj spravijo zdravstvo na nivo kot je bil pred ...prikaži več korono, pa bo za začetek čisto dovolj.

  • lojs 16:05 04.april 2023.

    fasscinantno , danes me je dohtarca iz zd nagnala domov, ker se jim povedal za naročeno uro ... ko sem prišel na vrsto, me je vprašal, za kaj sem sploh prišel ... prišel se še enkrat zaradi njene nesposobnosti ... ...prikaži več kdo se sploh s tem ukvarja?

  • mina6 16:13 04.april 2023.

    Spet bodo svoje NVO podtaknili, pa Kebra, in seveda, DOBAVITELJSKO MAFIJO. IN SEBI BODI PLAČE ZVIŠALI.

  • Hasan 16:55 04.april 2023.

    Tale Golob bo čisto uničil Slovenijo. Njeno podobo je že zdavnaj, ko jodi po svetu kot en pozabljen tarzan s tisto neumito smrdečo glavo.

  • Stane Adamič 17:31 04.april 2023.

    To ni reforma. To je samo polastitev zdravstvene blagajne in nič drugega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.