19 ogledov

''Odvrnil sem mu, da ima velik nos''

ibrahimović psg kljestan anderlecht EPA
Ameriški nogometaš Sacha Kljestan se je na tekmi Lige prvakov proti PSG zapletel v besedni obračun z Zlatanom Ibrahimovićem.

Paris Saint-Germain je v četrtem krogu Lige prvakov remiziral z Anderlechtom (1:1), edini zadetek za Parižane pa je dosegel kdo drug kot Zlatan Ibrahimović.

Švedski napadalec je med tekmo želel sprovocirati ameriškega vezista Sacho Kljestana, ki je v 68. minuti asistiral za zadetek belgijske ekipe, nato pa slabih 15 minut zatem zaradi drugega rumenega kartona zapustil igrišče.

''Zlatan mi je rekel, da imam grde brke, jaz pa se mu odvrnil, da ima velik nos,'' je pogovor med nogometašema povzel Kljestan.

Anderlecht je na zadnjem mestu skupine E, z remijem na Parku princev pa je osvojil šele prvo točko v letošnji sezoni skupinskega dela Lige prvakov.