26 ogledov

"Kiks" tedna: Petar Grbić v Jagodini

Petar Grbić Jagodina Partizan Youtube (PrtSc)
Nogometaš Partizana je poskrbel za nekaj smeha na Mestnem stadionu v Jagodini.

V devetem kolu srbske Jelen Super lige je Partizan doživel prvi poraz na gostovanju pri Jagodini (1:0). Edini gol na tekmi je v 55. minuti zabil Vladimir Jovančić, vendar je celo več pozornosti kot odločilni zadetek vzbudila zgrešena priložnost Petra Grbića.

Vezist Partizana je v 61. minuti izkoristil neprevidnost domačega branilca in prišel povsem sam pred vratarja, na voljo je imel tudi dovolj časa. Žogo si je dobro pripravil za strel, že "nagnil" čuvaja mreže, nato pa z vsega petih metrov zgrešil celoten okvir gola.

Partizan je na začetku prvenstva nanizal osem znag, tokrat je prvič oddal točke. Črno-beli so s tekmo manj sedaj na drugem mestu za vodilno novosadsko Vojvodino.