53 ogledov

Ko pol minute slavite gol, ki ga ni bilo

Kerem Bulut Youtube
Sodniki znajo biti zelo kruti. Vprašajte avstralskega nogometaša Kerema Buluta.

Avstralec Kerem Bulut se je silno razveselil zadetka, ki ga je dosegel na dvoboju med ekipama Western Sydney Wanderers in Melbourne City. Napadalec prvih je mrežo zatresel v 50. minuti in mislil, da je svojo ekipo popeljal do vodstva z 1:0. A ...

Bulut je stekel v objem gledalcev, pri tem pa ni opazil, da je stranski sodnik dvignil zastavico za prepovedani položaj. Večina ljudi na stadionu se je že zavedala, da gol ne bo priznan, Bulut pa je proslavljal svoj zadetek še kakšnih 20 sekund, nato pa je doživel šok. Njegov obraz v tem trenutku pove veliko. Odločitev je bila vsaj malce sumljiva.

Dvoboj se je na koncu končal z rezultatom 1:1. Melbourne je povedel z zadetkom legendarnega avstralskega napadalca Tima Cahilla, izenačil pa je v 92. minuti Lachlan Scott, ki je pred tem zamenjal prav nesrečnega Buluta.