Krhin sezono sklenil s porazom

Dve ekipi v elitni španski ligi sta že zaključili z letošnjo sezono.

Da. B. / Granada

Rene Krhin (skrajno desno) je z Granado izpadel iz elitne španske lige. (Foto: EPA)

Na uvodni tekmi zadnjega 38. kola je Granada, za katero je Rene Krhin igral vso tekmo, na domačem igrišču klonila proti Espanyolu (1:2). Andaluzijci so se že pred nekaj tedni poslovili od prvoligaškega statusa, sezono so končali na zadnjem mestu La Lige.

•

V nedeljo zvečer bosta o naslovu prvaka odločila Real Madrid in Barcelona. "Beli balet" za slavje potrebuje vsaj točko v Málagi, Katalonci gostijo Eibar.

Oba gola so gostje iz Katalonije dosegli v prvih osmih minutah, najprej je iz bližine zabil Léo Baptistão, nato je predložek v lastno mrežo preusmeril Rúben Vezo

Sredi prvega polčasa je z natančnim strelom z roba kazenskega prostora znižal Andreas Pereira, a več domačinom, kljub priložnostim v drugem delu, ni uspelo.